Wróżka Tarocistka w firmie czyli doradca biznesowy w nowym-starym wydaniu

Wróżka Tarocistka w firmie czyli doradca biznesowy w nowym-starym wydaniu
 

Wróżka Tarocistka w firmie

Żart? Otóż nie! Zarządzanie przedsiębiorstwem nie jest znowu tak odległe od wróżbiarstwa! Przynajmniej jeśli chodzi o założenia w biznes planie. O aktualnym stanie firmy wiemy z bieżących decyzji Członków Zarządu. Ale kiedy przyjdzie nam prognozować zyski czy pozycję firmy na rynku za rok, dwa, trzy to już wyższa szkoła jazdy. Oczywiście, zawodowi menadżerowie mogą w tym momencie powiedzieć „No nie? Wróżka, tarocistka i biznes plan? Jakiś żart? W takim razie po co uniwersytety, nowoczesne metody zarządzania, skoro korzystamy z wróżki?”.

Od 20 lat stawiam Karty Tarota, dopełnieniem mojej pracy sa ukończone studia psychologiczne. Biznes plan to nic innego jak przewidywanie przyszłych wydarzeń na podstawie wiedzy i tego co się dzieje w polityce i gospodarce. Ja uważam i jest to potwierdzone moim doświadczeniem, że w biznesie oprócz wyżej wymienionych elementów, niezbędna jest intuicja oraz umiejętność kojarzenia faktów. W każdej prognozie potrzebny jest punkt zaczepienia, coś co ma związek z branżą na której działamy oraz z rozwojem rynku, inaczej mówiąc, cel do którego dążymy poparty odpowiednią strategią oraz umiejętnością przewidywania jej skutków. Na tym opiera się świat biznesu.

Idziemy do banku po kredyt inwestycyjny i nagle słyszymy, że oprócz wyników z niedalekiej przeszłości czyli sprawozdań finansowych za ostatnie dwa do trzech lat, musimy przedstawić wspomniany biznes plan i jego najważniejszą część, czyli SOWT. Czymże jest sowt? To takie magiczne słowo, które spędza sen z oczu menadżerom, dlaczego? Bo to od „doskonale skrojonego garnituru na miarę” czyli analizy strategicznej przedsiębiorstwa, gdzie jego mocne i słabe strony oraz szanse potencjalne lub zaistniałe w otoczeniu z zaznaczeniem zagrożenia prawdopodobnego lub istniejącego w otoczeniu są przyszłością firmy. Dobry sowt to duża odpowiedzialność nie tylko za siebie i firmę to przede wszystkim odpowiedzialność za ludzi w niej zatrudnionych. Pamiętajmy bez człowieka, odpowiedzialnego i kompetentnego pracownika żaden biznes nie istnieje. To człowiek jest filarem przedsiębiorstwa. Zatem jak i kiedy skorzystać z wróżki? Czy faktycznie jest ona potrzebna jako ten organ doradczy menadżera?

Prezes, menadżer u tarocistki

Menadżerowie bardzo często prognozują przyszłość firmy w oparciu o stan bieżący w gospodarce czy na giełdzie. Przeważnie nie ma zgodności w ich symulacjach, zawsze wyjdzie, że albo się potwierdzą albo będzie gorzej lub lepiej a niekiedy nic się nie zmieni. Jak to mówią stara bieda to dobra bieda bo nie ma nowej. Wróżka tarocistka podchodzi do tematu z przygotowaniem zawodowym czyli wytrawny psycholog działa bardziej racjonalnie.

Nigdy nie pracuje w grupie innych tarocistek, ufam kartom tarota oraz swojej intuicji. Zasadniczo nie wypowiadam się na tematy ogólne lecz nad konkretnym kierunkiem rozwoju czy kontraktem. Na przestrzeni lat, mogę śmiało powiedzieć, że moi klienci prezesi dużych firm czy menadżerowie wracają do mnie i konsultują swoje decyzję „tak na wszelki wypadek”. Pamiętaj, biznes nie ma granic! Są tylko różnice terytorialne i kulturowe. Zapewne dlatego z moich wróżb korzystają prezesi, właściciele czy menadżerowie nie tylko polskich firm. Mam klientów biznesowych w Niemczech, Anglii, Islandii, ale także z Francji i wielu innych krajach naszego globu.

Konsultacje firmowe u wróżki jak często?

Przy stawianiu kart tarota nie ma limitów, ale stawiamy go w miarę potrzeb. Nie zawsze pochylam się nad perspektywą kontraktu jeden raz. Bywa tak, że zanim do niego dojdzie trzeba uruchomić wiele faz przygotowawczych. Tarot mówi nam o kolejnych krokach do sukcesu lub zaniechaniu działania. Do tego co mówią karty tarota często trzeba mieć cierpliwość.

Cierpliwość do wróżby

Kto ją ma? A kiedy jeszcze czekamy na duży kontrakt lub wspomniany kredyt inwestycyjny? Nie można traktować tarota jako uzupełnienie naszych emocji. Każde pytanie musi być przemyślane i zrozumiałe. Karty doskonale pokażą sytuację za pierwszym razem. W tarocie jest jasna zasada – korzystajmy z jej dobrodziejstwa wskazówek do woli ale tylko, kiedy dotyczą innej części kontraktu lub zupełnie innej decyzji. Zatem korzystajcie Państwo z mojej wiedzy wróżki umiejętnie i rozważnie, a na pewno w wielu przypadkach unikniecie poważnych problemów lub będziecie na nie przygotowani. Nie ma sytuacji bez wyjścia, czasami trzeba sobie pomóc wróżbami.

Seans Tarota jak umówić?

Umów się ze mną na seans w Gabinecie Wróżb lub zaproś do siedziby swojej firmy. Możemy również umówić telefoniczne konsultacje z Tarotem -Tel. +48 696 410 995, + 48 22 618 51 40, e-mail: tarot8@wp.pl - za konsultację wystawiam faktury VAT.


Twoja dobra wróżka, tarocistka, tłumacz snów
Anna Kempisty

Tagi: wróżka, tarocistka, wróżby, wróżka Warszawa, wróżby online, wróżby z kart tarota, wróżby przez telefon, tarot online, wróżka online,
 
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności