Karty Tarota, a zdrowie.

Karty Tarota, a zdrowie.
 

Karty Tarota są w tym jakie informacje przynosi nam na temat zdrowia.

Nie jestem lekarzem i nie mam wiedzy medycznej i zawsze powtarzam to swoim klientom. Jednak bardzo często padają pytania o zdrowie, a powody są bardzo różne. Nie o powodach chciałabym dzisiaj pisać.

Zdrowie cenne najczęściej wtedy gdy je tracimy. Są jednak osoby, które wolą zapobiegać niż leczyć. Są też takie osoby, które są świadome potrzeb swojego organizmu i ci którzy mają problem z ustaleniem diagnozy chociaż chodzą po lekarzach.

Tarot pokazuje sprawy zdrowotne i potrafi określić jakie obszary są zagrożone komplikacjami jak wtedy kiedy się uparłam, żeby powiedzieć mojej klientce, że będzie mieć operację. Mimo, że ona w ogóle jej nie planowa czas pokazał, że karty miały rację. Super jeśli taka sytuacja zdrowotnie jest dla klientki Oki, ale co jeśli ktoś nie planuje operacji, a jest mu ona pisana np jako ratująca życie.

Policystyczne jajniki, endometrium, endometrioza, problemy z płucami, udary, wypadki, a nawet to czy kres drogi życiowej ktoś zaskoczy poza domem. Co oznacza ARCYKAPŁANKA II, a co oznacza Cesarzowa III LUB Śmierć XIII. Czy śmierć zawsze oznacza śmierć fizyczna czy może mieć inne znaczenie? Jaka karta pokazuje problemy na poziomie układ płuca serce, a co oznacza w zdrowiu karta Kochankowie VI. To i wiele innych rzeczy pokazuje tarot. Pytanie o zdrowie może uratować życie pod warunkiem, że ktoś posłucha rady wróżki.

Data urodzenia jest skarbnicą wiedzy o Twoim zdrowiu. Są tam zapisane karty Tarota, które mówią jakich witamin czy mikro i makroelementów Ci brakuje. Czy pisane Ci są operacje, a może tylko kontuzje. W jakiej kondycji będą Twoje zęby, kości, zdrowie psychiczne, układ krążenia czy sprawy hormonalne, a nawet zdrowie Twoich bliskich, rodziców czy dzieci. To informacje karmiczne lub dziedziczone po rodzinie. Twoja data urodzenia, to Twoja mapa z którą idziesz całe życie. Czasami można wpłynąć na bieg wydarzeń. Ostrzec przed zagrożeniem, wypadkiem lub śmiercią. Pod warunkiem, że zajrzysz w swoją datę urodzenia.

Wiele lat pracy z tarotem spowodowało, że chcę się tą wiedzą podzielić z Tobą. Dlatego organizuję kursy wróżenia z Tarota w połączeniu z datą urodzenia.

Do kogo kierowany jest kurs wróżenia z Dat Urodzenia które będziemy przeliczać na Arkana Większe Tarota? Do osób, które chcą profesjonalnie wróżyć, do osób które chcą poprawić swój warsztat i dla tych, którzy chcą po prostu umieć czytać los swój i swoich bliskich.

 
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności