Wróżka Anna

Wróżka Anna Kempisty

Witaj. Nazywam się wróżka Anna Kempisty. Szukasz dobrej wróżki w Warszawie? Moje wróżby z kart Tarota online pomogły w wielu trudnych decyzjach. Postaw Tarota już dziś i odkryj swoją przyszłość.


Stoisz na rozstajnych drogach i nie wiesz, co dalej? Jesteś w kryzysowej sytuacji? Zadzwoń i umów się na wróżby z kart Tarota. Wróżka Anna Kempisty pomoże Ci podjąć właściwą decyzję. Jako wróżka online daję Ci również możliwość skorzystania z wróżby online - to wygodna metoda otrzymania porady bez wychodzenia z domu jeśli nie masz możliwości spotkać się ze mną osobiście. Gorąco zachęcam jednak do wizyty osobistej na wróżby z kart Tarota. Taka forma wróżenia daje możliwość głębszej analizy pytań, które Cię nurtują, a także dopytania o sprawy, które pojawią się w trakcie seansu wróżb z kart Tarota.

Wróżba z kart Tarota jest znana od wieków. Jest to niezawodna metoda, przepowiadania przyszłości, która pomoże Ci podjąć korzystne dla Ciebie decyzje. Przepowiednie mogą udzielić Ci wiele informacji o tym, w jakim miejscu życia jesteś, a gdzie wkrótce będziesz, o tym jak wyglądają Twoje sprawy uczuciowe, rodzinne, finansowe. Jako profesjonalna wróżka tarocistka WRÓŻĘ Z DATY URODZENIA. Jednak godzina urodzin nie jest tak ważna, jak w przypadku astrologii. Łączę ze sobą te dwie metody, gwarantując nieomal stuprocentową pewność moich wróżb. Skorzystaj z porady wróżki już dziś i dowiedz się co kryje przed Tobą przyszłość.

Postaw tarota już dziś!


Wróżby z kart Tarota przepowiedzą, jaki LOS jest Ci pisany. Czy mężczyzna, którego obdarowałaś uczuciem jest poważny, czy uda Ci się zostać matką, czy przewidziana inwestycja przyniesie pieniądze albo czy uda Ci się spłacić kredyt hipoteczny? Tarot udzieli Ci również odpowiedzi na pytania dotyczące zdrowia Twojego i Twoich bliskich. Jednym zdaniem: moim kartom tarota możesz zadać bardzo konkretne pytania. Mój Salon Wróżb mieści się w Warszawie. Tutaj możemy spotkać się osobiście. Jeśli mieszkasz daleko poza Warszawą, może zagranicą i szukasz polskiej wróżki umów seans Tarota na telefon lub tarot online. Odległość dla wróżby online nie jest ograniczeniem.

Wróżenie


Jestem dobrą WRÓŻKĄ z wieloletnim doświadczeniem, na dokładkę psychologiem z wykształcenia. W mojej pracy nie mieszam jednego z drugim żartuję nawet, że terapia jest dla ludzi cierpliwych, wróżby z Kart Tarota zaś dla szukających łatwiejszych rozwiązań niż zmiana swojego sposobu myślenia obliczona na lata. To dwie różne rzeczy, ale nie muszą się wykluczać. Czasem można skorzystać z jednego i drugiego. Przed laty pewien światowej sławy jasnowidz powiedział mi, że mamy ten sam cenny dar przepowiadania przyszłości, dar jasnowidzenia, że powinnam zajmować się wróżeniem. Miewam też sny prorocze, które towarzyszą mi od dziecka. Mój Sennik to pewien kod według, którego tłumaczę sny w sposób jasny i klarowny. Matka NATURA dała mi INTUICJĘ, która pomaga mi jako wróżce w pracy z Tarotem. Wielki wpływ na mnie i wybór mojej drogi życiowej miała też moja babcia – zielarka. Chłonęłam od niej wiedzę, która otworzyła mnie na kobiecą mądrość, dzikość i pierwotność, które są w naszych żeńskich genach przekazywane przez nasze przodkinie, żyjące zgodnie z naturą. Uważam, że intuicja może być darem, ale można się jej też nauczyć, w czym jako wróżka staram się pomóc moim klientom przestrzegając przed niebezpieczeństwami, ucząc wsłuchiwać się w siebie i obserwować innych ludzi. Jestem przekonana, że to procentuje, ponieważ moi klienci wracają do mnie na seans Tarota, rekomendują mnie swoim znajomym. Szeroko pojęte wróżenie z kart Tarota, ezoteryka to przestrzeń, w której można się rozwijać całe życie! Dlatego będąc jednocześnie wróżką i kobietą dojrzałą, łączę doświadczenie z wiedzą o Tarocie i wierzę, że ponad tym wszystkim jest jeszcze los. Przeznaczenie.

Wróżby


Czasem szczęśliwy i stabilny związek jest nam pisany dopiero po trzydziestce, czterdziestce, nawet pięćdziesiątce. Z moich obserwacji wynika, że jest to możliwe w każdym wieku! Moje wróżby doskonale to pokazują. Bywa też, że zasobne życie przychodzi fartem, bez wielkiego wysiłku, mimo iż latami starałeś się bezskutecznie dorobić większych pieniędzy. Na tym właśnie polega los, który zdradzają nam wróżby z kart Tarota. Bywa, że starasz się o coś, walczysz i nic – bo tak Ci pisane, bo czasem wszystko, na co czekasz wydarza się później, przypadkiem, bo właśnie wtedy nadszedł TWÓJ CZAS – masz to wpisane w swoją drogę życia, wswoje przeznaczenie i ja to zobaczę w moich wróżbach. Innymi słowy – każdy z nas ma swój czas na miłość, sukcesy, dzieci, radości i smutki. Wierzę, że Kosmos ma swój plan na nas. Warto więc zajrzeć w karty Tarota i znaleźć u wróżki pocieszenie, albo przestrogę w uzyskanej wróżbie.

Wśród moich klientów są różne grupy zawodowe: lekarze, prawnicy, kierowcy, biznesmeni, sprzedawcy, nauczyciele, politycy, aktorzy, ludzie mediów. Nie brakuje mi też klientów z zagranicy m.in. z: Austrii, Włoch, Anglii, Australii, USA, Hiszpanii, Emiratów Arabskich, Kuwejtu, USA i Kanady oraz Rosji, ponieważ wróżę online i wróżę przez telefon. W moim salonie wróżb w Warszawie odwiedzają mnie również rodacy z odległych miejsc Polski, bo cenią sobie osobisty kontakt ze mną, co bardzo mnie cieszy.

Tagi: tarot, wróżby, horoskop, wróżenie z kart, postaw tarota, najlepsza wróżka online, dobra wróżka Warszawa, wróżka Warszawa, najlepsza wróżka w Polsce, wróżby na telefon, wróżka online, wróżka na telefon, wróżby z kart tarota, polska wróżka, wrozby on line, tarot online, wr,
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności