Wróżka lekarstwem na wszystko!

Wróżka lekarstwem na wszystko!
 

Temat tabu - wróżka

Wróżby i horoskopy dla niektórych to zabobony a dla innych ratunek przed zrobieniem kolejnego głupstwa, czasami zwykła ciekawość. Zatem, kto chodzi do wróżek i czy to właśnie one są dziś najlepszymi psychologami, doradcami? Jak mówi jedna z najlepszych tarocistek z Warszawy Anna Kempisty znacznie więcej osób korzysta z jej usług niż się do tego przyznaje. Na brak klientów nie narzeka, często bywa zmęczona. Jednak jak sama przyznaje czasami pomimo zmęczenia nie potrafi odmówić komuś kto bardzo liczy na Jej pomoc. Wie, że każdy, kto decyduje się przyjść do wróżki, nawet jeżeli nie przyznaje się znajomym do takich wizyt, traktuje te seanse jako ważny krok do rozwiązania swoich problemów.

Karciany psycholog - czyli połączenie tarota i psychologii

Dzisiejszy świat bywa brutalny, sprawy zawodowe i tzw. wyścig szczurów, nieumiejętność radzenia sobie z problemami, które często są bardzo złożone, nierzadko prowadzą do popełnienia jednego z najgorszych rozwiązań jakim jest samobójstwo. Dzisiejsza wróżka musi być bardzo dobrym psychologiem. Anna Kempisty kilka lat temu ukończyła psychologię, ponieważ - jej zdaniem - karty to jedno a zdiagnozowanie klienta, który często przechodzi depresję, - jedną z najczęściej spotykanych plag we współczesnym świecie - to drugie. Twierdzi, że aby pomóc a nie zaszkodzić trzeba oprócz znajomości kart poznać psychikę człowieka. Karty mogą pomóc, a nawet uratować życie ale decydując się na wizytę u przypadkowej wróżki, może skończyć się zupełnie odwrotnie.

Porażki życiowe spotykają każdego

Anna Kempisty to jedna z tych wróżek tarocistek, które nie tylko leczą duszę ale przede wszystkim przekazuje swoim klientom dużą dawkę pozytywnej energii, sugeruje jak wybrnąć z problemów, które wydawałoby się, że są nie do rozwiązania. Problemy mają nie tylko ludzie mniej wykształceni czy zamożni ale również i Ci z tzw. wyższej półki! Z reguły potrafimy każdemu doradzić i być ekspertem niemalże w każdej dziedzinie ale kiedy dopadną nas problemy osobiste, życie przestaje być już takie oczywiste. Często wstydzimy się przyznać, że ponieśliśmy porażkę w życiu zawodowym bądź prywatnym, udajemy że wszystko jest w najlepszym porządku. Kiedy nie chce nam się wstać z łóżka to sygnał, że jest naprawdę źle. Szukamy rozwiązania i pomocy. Anna Kempisty przyznaje, że często jest to wróżka! To ona bierze odpowiedzialność za cudzie życie, dlatego tak ważne jest odpowiednie przygotowanie zawodowe. Na pytanie jak sama radzi sobie z tak dużą dawką ludzkich problemów? Wróżka Anna Kempisty mówi, że nie jest to obojętne dla jej zdrowia ale czy gdyby nie pomagała, czuła by się lepiej? Ona już po prostu taka jest.

Uzależnienie od wróżenia

Są jednak i tacy, którzy od wróżb są uzależnieni. I to wcale nie jest mała grupa osób! Takie osoby chodzą do wielu wróżek z tą samą sprawą, nie potrafią podjąć samodzielnie żadnej decyzji dotyczącej swojego życia bez udziału wróżek. Najwięksi rekordziści dzwonią do jednej wróżki kilka razy dziennie, mimo iż karty powinno stawiać się zdecydowanie rzadziej. Takie uzależnienie może być dla nich samych groźne i bardzo niezdrowe dla zdrowia. Tak jak hazard! Nie mniej jednak, nie zawsze sugestia wróżki dociera do umysłu takiej osoby. Bywa, że sprawdzają swoje przepowiednie u innych wróżek.

Anna Kempisty uważa, że karty tarota mają dużą moc i nie wolno nadużywać ich, mogą bowiem spłatać figla i przestać mówić lub wręcz szkodzić. Kart tarota nie wolno używać do prostych codziennych spraw. One pomagają wskazać drogę, którą należy wybrać w sprawach ważnych i bardzo poważnych. Samego wyboru należy jednak dokonać samemu. Zatem, jak wytłumaczyć uzależnionej osobie, że z pytaniem „Czy on się ze mną ożeni?” po godzinnej znajomości jest banalne.

Porada wróżki

Wróżki słuchają i rzadko odprawiają klientów z przysłowiowym kwitkiem. Wiedzą, że o przyjaźń trudno, więc one często nimi są! Zważywszy, że spowiedź u wróżki to jak wrzucić informację do studni bez możliwości jej wydostania jest dla wielu najlepszym rozwiązaniem. Z tych powodów popularność wróżek rośnie i nie ma w tym nic dziwnego, bowiem dzisiejsza profesjonalna wróżka to nie baba z długim nosem, szklaną kulą i czarnym kotem lecz wykształcona i bardzo odpowiedzialna osoba z przesadną wręcz skłonnością do dyskrecji.

Reasumując: wróżki były, są i będą! Z usług wróżbitów od zawsze korzystali władcy świata po gospodynie domowe. Dlaczego? Bo to one często dają nam poczucie bezpieczeństwa oraz zaspakajają ciekawość ludzką! Anna Kempisty sugeruje zdrowy rozsądek i korzystanie z kart w sytuacji kiedy to konieczne!

(…Rozsądna)


Twoja dobra wróżka, tarocistka, tłumacz snów
Anna Kempisty

Tagi: wróżby z kart tarota, wróżby, wróżka,
 
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności