Wróżka Anna stawia Tarota A. Szulim

Wróżka Anna stawia Tarota A. Szulim
 

Wróżka przepowiada Agnieszce Szulim i jej wybrakowi!

Piotr woźniak-Starak zakochał sie w Agnieszce Szulim od pierwszego wejrzenia, kiedy oficjalnie była jeszcze mężatką. Świata poza nią nie widzi - mówi wróżka Anna Kempisty.

Ślub, dziecko i... rozstanie?

Dziennikarka i milioner planują wspólną przyszłość, tymczasem karty mówią, że dawne historie miłosne położą się cieniem na szczęściu zakochanej pary...

Planowany ślub gwiazdy TVN Agnieszki Szulim (37) i bajecznie bogatego producenta filmowego Piotra Woźniaka-Staraka (36) jest owiany taką tajemnicą, że rozpala nie tylko portale plotkarskie. Te prześcigają się w rewelacjach: ślub odbędzie się w Zakopanem! A nie, bo na zamku w Gniewie! A może za granicą?! „Nikt nic nie wie, ale piszą wszyscy” – skomentowała Szulim na Instagramie i zasugerowała, że hotele robią sobie darmową reklamę. Poprosiliśmy więc słynną wróżkę, by postawiła tarota i rzuciła więcej światła na przyszłość młodej pary.

– Z kart wynika, że pani Agnieszka ma zdolności parapsychologiczne i bioenergetyczne, a przy tym twardo stąpa po ziemi – mówi Anna Kempisty. – Materialnie niczego jej nie zabraknie i to wcale nie za sprawą męża. Rok 2016 to czas prób budowania szczęścia, ale w roku 2017 pojawi się emocjonalne wycofanie. Marzenie o wielkiej miłości zacznie ścierać się z prozą życia. Przy panu Piotrze widzę trzy karty upartości – to nieraz przeszkadza w życiu rodzinnym. Rok 2017 przyniesie rozczarowania, szał miłosnego uniesienia przygaśnie. Parę czekają perturbacje i niesnaski z powodu dawnych historii miłosnych. Choć oboje będą próbować podkręcać łączące ich uczucie, pojawią się pretensje. Niedługo jedno z nich uda się w podróż, co nie będzie dobrze przyjęte przez drugie. W odległej przyszłości nie widzę ich razem. Wygląda na to, że pani Agnieszka zwiąże się z innym mężczyzną. Będzie miała córkę, ale nie wiem, czy z panem Piotrem.

Tarota postawiła znana wróżka Anna Kempisty z Warszawy

Jesli chcesz umówić się na wróżby na miłość zapraszam Cię na telefoniczny seans tarota lub zapraszam na seans tarota osobiście w Warszawie Targówek/Zacisze ul. Radzymińska 204.

Jesli mieszkasz w Warszawie, Markach, Słupnie, Radzyminie, Wołominie, Mińsku Mazowieckim, Otwocku, Legionowie, Nowy Dwór Mazowiecki, Płońska, Wyszkowa, Przasnysza zapraszam do mojego salonu wróżb gdzie w klimatycznej atmosferze odkryjemy wrota magicznej strony twojej przyszłości zaglądając w Karty Tarota.


Twoja dobra wróżka, tarocistka, tłumacz snów

Anna Kempisty

Tagi: wróżka, dobra wróżka, wróżka warszawa, wróżka online, dobra wróżka online, wróżka na event,
 
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności