Wróżenie

Wróżenie
 

Wróżenie z kart Tarota to moja pasja, ale przede wszystkim praca z wyzwaniem.

Ludzkich spraw i kłopotów jest całe mnóstwo i czasami brakuje, dnia by porozmawiać ze wszystkimi. Przecież codziennie mamy do podjęcia ważne decyzje i szukamy drogi na skróty by zdecydować jak najkorzystniej. Wróżenie ma być podpowiedzią w tym natłoku spraw, z którymi musimy sobie radzić. Ma to sens. Wróżenie z kart Tarota jest popularne od pokoleń, ponieważ jest skuteczne. Zapewne, dlatego tak chętnie ludzie korzystają z wróżenia z kart Tarota.

Wróżenie z kart tarota to moja pasja, ale jednocześnie jest to bardzo ciężka praca. Klienci mają bardzo często dość skomplikowane życie i nie radzą sobie z nim zwyczajnie. Rozmowa z wróżką może być najlepszym wyjściem w takiej sytuacji. Czasami tak jest, że rozmowa z osobą najbliższą nie do końca spełni nasze oczekiwania, a spojrzenie wróżki jako osoby stojącej z boku może być najbardziej obiektywne. Śmierć i narodziny, miłość i nienawiść  to między innymi tematy, które przewijają się w Kartach Tarota. O pewnych sprawach jak zdrada czy właśnie śmierć zwyczajnie etycznie nie powinniśmy mówić klientowi. Zawsze należy klienta na seansie ostrzegać, jeśli wróżba z Tarota lub wyrocznia z daty urodzenia pokazuje zagrożenia. Często mamy wpływ na to, żeby ich uniknąć. Należy o tym pamiętać i z tego korzystać. Niestety, niektórzy traktują wróżby błacho, lekko i zbyt frywolnie, a skutki takiego traktowania wrózby mogą być w pewnym momencie nieodwracalne.  Dlatego praca wróżki to praca z wyzwaniem.

Wróżka czeka na telefon od klienta 24h na dobę

Mało kto rozumie jak trudny jest zawód wróżki i jak trudne jest wróżenie z kart Tarota. Klientom często wydaje się, że dostęp do nas jest 24 godziny na dobę, a stawianie kart to jedynie ich „rzucenie” i wszystko stanie się jasne. Składamy się z emocji i wszystko bardzo emocjonalnie przeżywamy. Czy można załatwić ważną sprawę życiową jednym „rzuceniem” kart? Obawiam się, że nie tędy droga. A popularna prośba kierowana do wróżek: „Pani mi powie tylko TAK czy NIE” jest żywym dowodem na to, że sami klienci spłycają swoje problemy i nieumiejętnie podchodzą do ich załatwiania. Wróżka nie załatwi spraw za klienta. Tarot jest często drogą, wskazówką, informacją, z którą klient powinien mimo wszystko coś zrobić. Zastosować się do wskazówek uzyskanych podczas wróżenia lub nie.

Wróżenie z kart Tarota to delikatna materia

Wróżenie z kart Tarota to praca z drugą osobą. To praca na emocjach, ludzkich sprawach, to praca nad kreowaniem przyszłości. Informacje, które podczas wróżenia podaje Tarot to w pewnym stopniu sprawy, od których często nie uda nam się uciec, ale też często są to informacje, które możemy skutecznie wykorzystać. Wielu moich klientów zdaje sobie z tego sprawę, dlatego zapobiegliwie pytają nie tylko o miłość, ale też o inwestycje, wspólników od biznesu czasem czy warto lub nie warto wybrać się w podróż lub czy wybudować nieruchomość lub wziąć kredyt. Wróżenie z kart tarota to nie tylko pytanie o bruneta wieczorową porą. Wróżenie, ogólnie jako zjawisko ezoteryczne ma głęboki sens, bo jest to posiadanie wiedzy, którą można owocnie wykorzystać. Życie nie polega jedynie na czekaniu, aż coś się stanie. Życie jest pełne kolorów i należy przeżyć je jak najbardziej barwnie. Decydujcie o sobie jak najczęściej, a wróżenie z kart Tarota traktujcie jak podpowiedź, może czasem jak przepowiednię czegoś nieuniknionego, bo decydowanie o sobie jest po prostu miłe.

Na profesjonalne wróżby z kart Tarota zapraszam w Warszawie. Tutaj można się ze mną spotkać osobiście w Gabinecie Wróżb. Osoby mieszkające za granicą lub w całej Polsce zapraszam na wróżby przez telefon lub wróżby online drogą e-mail.


Twoja dobra wróżka, tarocistka, tłumacz snów
Anna Kempisty

 
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności