Wróżby online

Wróżby online z kart Tarota jak wszystko mają swoje wady i zalety. Czy warto korzystać z wróżb online?

Wróżby online
 

Wróżby online z kart Tarota jak wszystko mają swoje wady i zalety. Czy warto korzystać z wróżb online?

Wróżby online

Wróżby online z Kart Tarota...w naszych czasach to wygodna forma wróżenia, z której często korzystają osoby zagubione w decyzjach dotyczących swojego życia. Chyba najlepiej o tym wiedzą portale wróżkowe, któych oferta takie wróżby przewiduje. Ja sama oferuję swoim klientom taką usługę, bo wróżby online na odległość łączą się nieodzownie w dzisiejszych czasach z oszczędnością czasu. Dla wróżby online nie trzeba specjalnie podróżować do Salonu Wróżb, a internet, telefon, skype to dobra cywilizacji, które ułatwiają szybki kontakt klienta z wróżką. Czy jednak jest to dobra forma wróżenia dla klienta?

Wróżby online czym są dla wróżki

Z wróżbami z Kart Tarota jestem już od ponad 20 lat. Towarzyszą mi niemal każdego dnia. Moi klienci mieszkają dość daleko od Warszawy, często za granicą, więc taki kontakt na odległość jest doskonałym rozwiązaniem. Dla nich to po prostu wygodna forma wróżenia. Dzięki wróżbom online klientki z choćby z Kaliforni w USA, Anglii, Szkocji, Belgii, Islandii, Włoch, Niemiec czy innych krajów, rejonów na świecie w tym nawet z Kuwejtu czy Emiratów Arabskich nie muszą odwiedzać mnie osobiście w Salonie Wróżb. Wróżby online mają jednak swoje niedogodności, o któych zawsze wspominam kiedy umawiam się z klientką na tego typu wróżby z kart tarota. Wróżba online, którą opisuję w tekście powinna zawierać wszystkie informacje z przepowiedni. Tak też czynię, ale opisanie jednej informacji czasem jest jak napisanie książki. Trwa długo i często i tak rodzi dodatkowe pytania. Umówmy się, życie jest zaskakujące, więc dlaczego wyrocznia z Kart Tarota miałaby być inna? Na pewno otrzymsz w takiej wróżbie online choćby jedną informcję, której nie będziesz się spodziewać. Jak to wyjaśnić kiedy karty są już złożone? Niestety tu jest problem. Przy wrózbie online nie powinno się ponownie stawiać kart na to samo pytanie klienta. Przekazanie werbalne wróżby jest zdecydowanie szybsze i klient może dopytać o pewne kwetie, jeśli coś jest dla niego nieoczywiste lub zaskakujące. Przy wróżbie online nie ma takiej możliwości. Dlatego, zachęcam moich klientów do zastanowienia się nad skorzystaniem z wróżby online czy na pewno tego szukacie. Zapraszam na wróżby przez telefon lub do spotkania w moim saloniku wróżb w Warszawie. Osobiście uważam, że są to najlepsze formy wróżenia, dzięki którym klient może w pełni pozyskać taką ilość informacji, które w sposób doskonały wesprą go w podjęciu ważnych decyzji w uczuciach, pracy czy finansach. Bo nasze życie jest najważniejsze i dlatego decyzje, które mamy podjąć muszą być jak najlepsze w oparciu o pełne informacje z wróżby. Wróżba online może nam dostarczyć więcej pytań niż odpowiedzi.

Czy wróżby online się sprawdzają?

To dobre pytanie. Wróżby online czyli wróżby przez internet sprawdzają się i dlatego klienci korzystają z tej formy wróżenia. Klient wysyła pytania i otrzymuje odpowiedzi bez wychodzenia z domu. Jest wymiana energii, jest wymiana informacji. Tarot nie ma problemu z ustaleniem przepowiedni online. Czy to jednak wszystko? Moje podejście do wróżb online jest raczej ostrożne. Klient często nie do końca wie z czym taka wróżba online się łączy. Szczerze mówiąc doskonale wiele osób wie, zwłaszcza te, które z wróżb korzystają, że wróżba może zawierać wiele nowych informacji, które rodzą nowe pytania. Wróżba online nie daje możliwości dopytania o nowe kwestie. Jest to niestety słaby punkt tej formy wróżenia. Karty Tarota nie lubią ponownego zadawania pytań, bo to może zaburzyć pewną energię i sens wróżby w sposób dosłowny. Wróżenie to delikatna materia, z którą nalezy obchodzić się delikatnie.

Zupełnie inaczej wygląda sytuacja w przypadku wróżby na spotkaniu osobistym lub podczas wróżby przez telefon. Tutaj klient ma cały czas kontakt z wróżką i na bieżąco może zadawać pytania lub dopytać o nowe informacje, które przekazują Karty Tarota. Jeśli masz problemy w życiu i nie wiesz jak je rozwiązać to proszę potraktuj swoje sprawy poważnie i nie umawiaj się na wróżby online, ale umów się na wróżbę przez telefon lub na wróżenie z kart tarota w saloniku wróżb.

Wróżba online - jak zamówić ?

Jeśli jednak z jakiegoś powodu wróżba online bardziej Ci odpowiada i chciałabyś ją zamówić to proszę przeslij mi maksymalnie 5 bardzo konkretnych pytań oraz daty urodzenia swoją i osób, których ma dotyczyć wróżba.

Pytania nie mogą dotyczyć ogólnej przyszłości, ponieważ wtedy jest to bardzo rozbudowane pytanie. Musiałabym spojrzeć w karty na przyszłość pod kątem, uczuć, pracy, rodziny, kariery, zdrowia, zagrożeń... Wróżba online wymaga zapytania o konkretną sprawę, relację lub konkretną sytuację czy kłopot. Proszę pamiętaj o tym przy układaniu pytań do moich kart tarota. Ile kosztują wróżby online lub ile kosztuje odpowiedz na kilka pytań? Każde pytania są inne i różne od różnych osób, dlatego nie ma jednej ceny na wróżby online, taką wróżbę wyceniam indywidualnie dopiero po przesłaniu do mnie pytań.

Umów się na wróżby online z Kart Tarota.


Twoja dobra wróżka, tarocistka, tłumacz snów
Anna Kempisty

 
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności