Wróżby na andrzejki

Wróżby na andrzejki
 

Wróżby na andrzejki

Impreza firmowa z wróżbami na andrzejki jest mile oczekiwanym wydarzeniem, dlatego każdy z uczestników chciał mieć po niej niezapomniane wrażenia. Zintegrowanie pracowników na evencie oczywiście ma na celu poprawienie relacji między nimi w firmie oraz zmniejszenie ich rotacji. A poprawienie zadowolenia z miejsca pracy to zwiększenie motywacji do pracy. Impreza firmowa z wróżbami na andrzejki była zapowiedziana odpowiednio wcześniej, dlatego była bardzo oczekiwanym wydarzeniem.

Organizatorzy imprezy firmowej zadbali o moc atrakcji andrzejkowych. Andrzejki 2016 odbyły się w Józefowie koło Otwocka w Hotelu Holiday Inn w specjalnie udekorowanej na ten dzień sali. Panował klimat magii i wróżb. W namiocie wróżki stały dziwne postaci nie z tej ziemi, a goście siedzieli w otoczeniu klimatycznych starych mebli. Tajemnicze Karty Tarota przemawiały swym magicznym językiem, a całe pomieszczenie było wypełnione wciąż płynącą mgłą. Wróżby na andrzejki dotyczyły miłości, ale jak to zwykle bywa goście pytali również o przyszłość zawodową. Zabawa trwała w rytm świetnej muzyki. Event z wróżbami na andrzejki okazał się najlepszym sposobem na zagwarantowanie niezapomnianych emocji. Myślę, że atmosfera tej imprezy firmowej oraz wrożby z Kart Tarota na andrzejki na długo pozostaną w pamięci wszystkich uczestników.

Nie masz pomysłu na zabawę dla swoich pracowników? Zaproś wróżkę na event!


Twoja dobra wróżka, tarocistka, tłumacz snów

Anna Kempisty

 
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności