Wróżby i impreza

Wróżby i impreza
 

Wróżby w Hotelu Windsor w Jachrance

Wieczór „mafijny” w Hotelu Windsor w Jachrance odbył się we wrześniu. Panował klimat lat 30, w których nieodzownym elementem były: kasyno, prohibicja, przystojni mężczyźni w kapeluszach, dym z cygar, rewolwery i piękne kobiety osnute szalami z piór. Przed hotelem piękne limuzyny z tamtych lat i strzelanina gangsterów. To wszystko tworzyło doskonały klimat tamtych czasów, w której goście, tego tematycznego eventu doskonale się bawili. Ja oczywiście miałam tą miłą okazję wróżyć przybyłym gościom. Karty tarota tej nocy były niezwykle przychylne i wróżyły wielką fortunę.

Wróżby i impreza firmowa

Nie samą pracą żyje człowiek – mówi znane powiedzenie i przyznać należy, że jest w tych słowach sporo racji. Poza obowiązkami ważny jest odpoczynek i relaks, czas spędzony z rodziną, przyjaciółmi i znajomymi.
Ważnym elementem współczesnego życia są imprezy integracyjne, firmowe eventy, spotkania biznesowe z wróżką, konferencje czy kameralne spotkania w gronie przyjaciół typu wieczór panieński. Ważne jest to, aby przedsięwzięcie było ciekawe i dobrze zorganizowane. Organizatorzy stają na głowie wymyślając niepowtarzalne atrakcje. Doskonałym sposobem na urozmaicenie i uatrakcyjnienie integracyjnej zabawy jest spotkanie z wróżką, która zapełni atmosferę odrobiną magii, a także udzieli cennych rad, wskazówek i ostrzeżeń.

Wróżka na imprezie

Dawniej wróżby kojarzone były głównie ze świętami, szczególną okazję do odczytywania przyszłości stanowiły andrzejki. Z wróżb najchętniej korzystały młode dziewczęta, licząc na to, że w ten sposób dowiedzą się, kiedy będzie im dane stanąć na ślubnym kobiercu.

Obecnie propozycji na tej płaszczyźnie jest znacznie więcej, doświadczone i początkujące wróżki chętnie uczestniczą w firmowych imprezach, eventach, prywatnych imprezach, a także kameralnych spotkaniach okazjonalnych.
Uczestniczące w imprezach wróżki doskonale łączą przysłowiowe przyjemne z pożytecznym - doradzają, ostrzegają i zapewniają niezapomniane wrażenia. Wróżki są zapraszana na imprezy o różnym charakterze i zasięgu, także firmowe eventy.

Program zależy od indywidualnych ustaleń z organizatorem, niekiedy wróżki tylko rozkładają karty, wróżą z ręki lub charakteru pisma, nie mniej jednak zdarzają się również imprezy, gdy program staje się bardziej rozbudowany, na swój sposób magiczny i nieprzewidywalny. Wybór konkretnej alternatywy zależy przede wszystkim od oczekiwań uczestników oraz łączących ich relacji.

Impreza gangsterska

Impreza integracyjna, firmowy event, a nawet wieczór panieński to chwile niezapomniane i wyjątkowe. Wiele przedsięwzięć to imprezy z klimatem, stylizowane na konkretny styl czy kulturę. Przykładem może być tutaj słynny wieczór „mafijny” zorganizowany w Hotelu Windsor w Jachrance i utrzymany w klimacie lat trzydziestych. Jak wiadomo, był to okres międzywojenny, przesycony urokiem kasyn, prohibicji, przystojnych mężczyzn w eleganckich kapeluszach, obowiązkowo pykających markowe cygara i posiadających rewolwery. Nie brakowało oczywiście pięknych kobiet w efektownych boa z delikatnych piór. Atmosferę dopełniały zatrzymujące się przed hotelem limuzyny i gangsterskie porachunki. Klimat wyjątkowy, nieprzewidywalny i z całą pewnością emocjonujący.

Firmowy event, stylizowany na lata trzydzieste, pozwolił gościom przeżyć niezapomniane chwile, łącząc jednocześnie historię i doskonałą zabawę. Ja również zostałam zaproszona do uczestnictwa w tematycznym evencie. Miałam przyjemność wróżyć szczęśliwym i zadowolonym gościom z kart tarota. Tej nocy karty okazały się wyjątkowo przychylne, wróżąc wielu uczestnikom zabawy wielką fortunę. Rozkładając karty udzielałam rad i wskazówek, goście słuchali mnie z zainteresowaniem, starając się zapamiętać to, co najważniejsze. Największą przyjemność sprawiało mi szczęście malujące się na twarzach gości.

Zaproś profesjonalną wróżkę na imprezę firmową !

Anna Kempisty tel. +48 696 410 995


Twoja dobra wróżka, tarocistka, tłumacz snów
Anna Kempisty

 
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności