Wróżba i ostrzeżenie Kart Tarota

Wróżba i ostrzeżenie Kart Tarota
 

Wybór samochodów z kart Tarota

Któregoś dnia zadzwoniła do mnie koleżanka, z którą chodziłam jeszcze w Gdańsku do szkoły średniej. Miała w planach kupno samochodu, ale stwierdziła, że przed ostateczną decyzją lepiej skonsultować się z wróżką, a już zwłaszcza ze znajomą wróżką. Poprosiła mnie więc, żebym postawiła tarota i sprawdziła, co karty mają do powiedzenia. Zdecydowanie odradziły - i rzeczywiście szybko okazało się, że samochodu lepiej nie kupować, bo ma przekręcony licznik.

Potem sytuacja powtarzała się. Telefon, wróżba i kolejne ostrzeżenie kart. Z każdym samochodem było coś nie tak - jednemu ciekł olej, jeszcze inny miał problemy z silnikiem. Z zakupów oczywiście zrezygnowała. Aż przyszedł dzień, w którym zadzwoniła z informacją, że znalazła auto idealne - wszystko było w nim tak, jak powinno, nic tylko kupować. Na wszelki wypadek postanowiła jednak zadzwonić. Postawiłam więc tarota i rzeczywiście - karty potwierdzają. Samochód rewelacja, prawdziwa okazja, której po prostu nie można przegapić. Było tylko jedno ale - tarot ostrzegał, że jeśli samochód kupi, szybko go straci, bo albo go rozbije, albo go ukradną. Koleżanka z niechęcią, bo niechęcią, ale z zakupu zrezygnowała i koniec końców zdecydowała się na zupełnie inny.

Feralne auto koleżanki

Minęły dwa lata i znowu do mnie zadzwoniła w sprawie samochodu, ale tym razem nienależącego do niej. Problem dotyczył koleżanki. Okazuje się, że jej znajoma postanowiła kupić feralne auto, przed którym tak zdecydowanie przestrzegał tarot, i... po tych dwóch latach ten samochód straciła, bo został ukradziony. Niestety, auto po dziś dzień się nie odnalazło.

Jaki płynie wniosek z tej historii? Czasami wróżby dają nam informacje z odroczonym terminem, które spełniają się niekoniecznie dokładnie w chwili wróżenia. Bardzo często potrzeba trochę czasu, żeby dokładnie zrozumieć sens wróżby i zobaczyć to, o czym mówiła, w naszym życiu. Warto więc uzbroić się w cierpliwość i nie oczekiwać potwierdzenia od razu.

Ty też możesz się ze mną skontaktować! Zapraszam po szczegóły: wróżby na telefon.


Twoja dobra wróżka, tarocistka, tłumacz snów
Anna Kempisty

Tagi: wróżby, tarot, postaw tarota, stawianie kart, wróżby na telefon, wróżka na telefon,
 
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności