Wizyta wróżki w studio TVN

Wizyta wróżki w studio TVN
 

Wizyta wróżki studio TVN

Jakiś czas temu miałam przyjemność odwiedzić studio Dzień dobry TVN. Jako wróżka nie tylko odpowiadałam przez telefon na pytania telewidzów, ale także porozmawiałam z Anną Kalczyńską o tym, co czeka nas w tym roku.

O co widzowie TVN pytali wróżkę?

Część telefonów, które otrzymałam, dotyczyła spraw finansowych i zdrowia, bardzo często padały pytania o kredyty i zadłużenie, ale to nie wszystko. Była też wyjątkowa rozmowa, która chwyciła mnie za serce.

Pan Łukasz zadzwonił do wróżki, żeby dowiedzieć się, kim będzie i jak sobie poradzi w życiu jego dwumiesięczna córeczka. Na szczęście karty Tarota były dobre i miałam dla niego sporo radosnych informacji - wyrośnie z niej piękna, fajna i mądra dziewczyna, która... zawsze będzie miała rację! Co najważniejsze, tata ucieszył się z przyszłego silnego charakteru córeczki.

Co nasz czeka w tym roku?

W programie padło też kilka prognoz dotyczących tego roku. Porozmawiałyśmy trochę o kryzysie i tym, co Polaków czeka w najbliższym czasie - będzie burzliwie i bez uspokojenia na scenie politycznej, a reforma zdrowia okaże się problematyczna.

Ty też możesz do mnie zadzwonić! Szczegóły i dane kontaktowe znajdziesz tutaj: wróżby na telefon.

Całą rozmowę w studio Dzień dobry TVN można zobaczyć tutaj: Jaką kartę wyciągnęła Anna Kalczyńska?


Twoja dobra wróżka, tarocistka, tłumacz snów
Anna Kempisty

Tagi: wróżka, wróżka online, wróżby online, tarot online, dobra wróżka, wróżka warszawa, wróżby na telefon, wróżenie, wróżby, najlepsza wróżka w polsce, tarocistka,
 
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności