Postaw Tarota - Kurs Wróżenia z Kart Tarota

Warsztaty, Kursy wróżenia z Kart Tarota. Tarot w biznesie, Tarot miłosny, Tarot sprawy rodzinne, Tarot zdrowie oraz pozostałe aspekty naszego życia w kartach tarota.

Postaw Tarota - Kurs Wróżenia z Kart Tarota
 

Warsztaty, Kursy wróżenia z Kart Tarota. Tarot w biznesie, Tarot miłosny, Tarot sprawy rodzinne, Tarot zdrowie oraz pozostałe aspekty naszego życia w kartach tarota.

Kurs wróżenia – postaw tarota

Postaw Tarota już dziś i dowiedz się jaka czeka Cię przyszłość.

Podstawy Tarota Stopień I  – Arkana Większe Kart Tarota.

Kurs wróżenia z Kart Tarota obejmuje zagadnienia dotyczące aspektów naszego życia. Rozpatrujemy: Tarota w biznesie, finanse, Tarot miłosny, Tarot praca, zawody, talenty, Tarot zdrowie i choroby w Arkanach Większych w Tarocie.

Kurs wróżenia z Dat Urodzenia obejmuje przeliczanie dat urodzenia na Arkana Większe Kart Tarota oraz ustalanie przyszłości danej osoby na podstawie zawartych tam informacji. Ustalanie terminów, dat ważnych wydarzeń życiowych. Określanie przyszłości uczuciowej, śluby, rozwody, dzieci, majątki, biznesy, wypadki, choroby, operacje. Warsztaty obejmują wiedzę teoretyczną i praktyczną.

Kurs jest prowadzony indywidualnie i grupowo.

 

Podstawy Tarota Stopień II – Cała Talia Kart Tarota.

Kurs obejmuje naukę teoretyczną i praktyczną w zakresie wróżenia z całej Talii Tarota. Na kursie uczymy się 2 rozkładów Kart, które są pomocne w uzyskaniu odpowiedzi  na konkretne pytania. Pierwszy rozkład na 7 kart i drugi rozkład na 13 kart tarota (domy astrologiczne w horoskopie). Rozpatrujemy na warsztatach Tarota w: miłości, finansach, pracy, nauce, zdrowiu. Kursanci otrzymują materiały.

Kurs jest prowadzony indywidualnie i grupowo.

 

Wróżka - Twój nowy zawód lub pasja

Warsztaty z Tarotem dadzą Ci solidną podstawę do uzyskania sprawdzonych wróżb. Zdobytą wiedzę wykorzystasz praktycznie w ważnych dla siebie dziedzinach życia, a dalsze zgłębianie wiedzy tajemnej o Kartach będzie zdecydowanie prostsze. Po prostu nauczysz się wróżyć.

Pracujesz w HR? Masz do czynienia z ludźmi i chcesz lepiej poznać ich możliwości zawodowe oraz bliżej poznać ich charakter, ale w firmie pracuje dużo osób i do tego firma co chwila ogłasza nowy nabór. Data urodzenia ułatwi Ci analizę składanych CV, bo przecież w papierach można wszystko napisać, ale przed wróżką człowiek się nie ukryje. Potrzebną dla siebie wiedzę uzyskasz w wystarczającym stopniu już po kursie nauki wróżenia st. I.

Prowadzisz własną firmę, a w niej codziennie podejmujesz nowe decyzje. Gubisz się czasami w natłoku ciągłego decydowania o przyszłości firmy? Wiedza jak pozyskasz wróżąc z dat urodzenia, które przeliczysz na Arkana Większe Kart Tarota i wiedza o Tarocie dadzą Ci mocne podstawy do szybkiego i trafnego zarządzania firmą. Taka wiedza pozwoli na ustalenie ruchu kontrahenta lub konkurenta w Twojej branży. Tą wiedzą możesz wyprzedzić konkurencję, ominąć pułapki handlowe zastawione przez nieuczciwego wspólnika czy mądrze zadecydować o budżecie firmy. Zdecydowanie najbardziej przydatny okaże się kurs wróżenia st. I.

Jesteś osobą, którą zawsze interesował świat ezoteryki i tematy związane z wróżeniem przemawiały do Ciebie jak żadne inne? Sprawdź czy wróżenie nie jest Twoim powołaniem. Zawsze możesz wykorzystać zdobytą wiedzę na potrzeby swoje i swojej rodziny, a tu stale dzieje się wiele spraw, które można sprawdzić kartami. Doskonale poradzisz sobie z przepowiadaniem przyszłości czy dokładnym określaniem przyszłych zdarzeń po Kursie Wróżenia z Kart Tarota cz. I. Jeśli jednak chciałabyś być w pełni profesjonalną wróżką i posiąść wiedzę na tyle dużą by móc wróżyć z całej talii kart tarota to zapraszam również na cz. II kursu wróżenia z Tarota.

Codziennie kierujemy się intuicją, ale też nie do końca wiemy czy na pewno podjęliśmy dobrą decyzję. To normalne, że decydowanie o sobie i dla siebie jest zawsze najtrudniejsze, bo do swoich spraw trudno nam nabrać dystansu. O radę pytają nas znajomi i rodzina. Jednak nie zawsze najbardziej szczere podpowiedzi będą okazywały się tymi idealnymi, dlatego Kurs Wróżenia z Kart Tarota jest rozwiązaniem, dla tych, których świat wróżenia lub choćby odkrywania pewnych zdarzeń ciekawi.

Kursy wróżenia – Postaw Tarota odbywają się w Warszawie ul. Radzymińska 204, Targówek / Zacisze. Umów się na warsztaty Tarota już dziś!


Twoja dobra wróżka, tarocistka, tłumacz snów

Anna Kempisty

Tagi: wróżka, wróżby online, tarot online, postaw tarota, wróżka Warszawa,
 
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności