Polska wróżka w Berlinie Niemcy

Polska wróżka w Berlinie Niemcy
 

Polska wróżka w Berlinie Niemcy

Któż nie chciałby dzięki wróżce poznać swojej przyszłości? Wiedzieć, jak ułoży się życie – czy będzie długie, szczęśliwe, na co uważać i na jakie szczegóły zwracać najbaczniejszą uwagę, by nie znaleźć się w tarapatach? Osób, które pragną dowiedzieć się od wróżki co ich czeka w przyszłości jest mnóstwo – ale ludzi, którzy mają prawdziwy dar i mogą pewne rzeczy przewidzieć na podstawie wróżby z Kart Tarota jest naprawdę niewiele. Wróżenie jest moim zawodem, pasją i milością – od lat jako wróżka online, wróżka na telefon pomagam ludziom, otwierając przed nimi mgliste wrota przyszłości i wskazując im drogę. Nazywam się wróżka Anna Kempisty i zawsze przedstawiam sie imieniem i nazwiskiem, ponieważ w moim zawodzie nie ma niczego, czego można by się wstydzić – za to wiele, z czego można być dumnym. W Berlinie, Monachium, Hamburgu, Kolonii mam stałe klientki. On często do mnie dzwonią po wróżby. Jeśli mieszkasz w Berlinie lub w innym mieście w Niemczech i potrzebujesz pomocy dobrej wróżki tarocistki to ja i moje Karty Tarota służymy radą! Skorzystaj z porady wróżki online lub z wróżby na telefon.

Tarot – klucz do przyszłości

Wróżenie z kart Tarota jest popularną formą przepowiadania przyszłości. Karty Tarota mają w sobie wielką moc – właśnie dlatego zainteresowanie nimi nie słabnie od wieków. Najstarsza zachowana talia pochodzi z roku 1450, jednak znane były już długo wcześniej – ich początki nikną zaś w mrokach niepamięci. Tarot potrafi odpowiedzieć na wiele pytań – jeśli tylko znajduje się w rękach kogoś, kto umie się nim posługiwać. Ja zajmuję się nim od 20 lat – moje doświadczenie jako wróżki jest zatem olbrzymie. Przez te wszystkie lata zdobyłam grupę zadowolonych klientów, stawiając karty na miłość, rodzinę, pieniądze czy na pracę. Umiem rozpoznawać ukryte znaczenia, przesłanki i korelacje kart– mam bardzo rozwiniętą empatię oraz potrafię wniknąć do tego, co ukryte. Zadając mi pytania, oraz moim kartom tarota możesz doczekać się obszernej odpowiedzi, która powie Ci, co masz robić. Wróżę również  z Dat Urodzenia, które przeliczam na Karty Tarota na Arkana Większe.

Najczęściej zgłaszają się do mnie ludzie w trudnych sytuacjach – których zmienne koleje losu bardzo zraniły, albo którzy nie wiedzą jak w danej sprawie postąpić. Jeśli musisz podjąć decyzję, która zaważy na Twoim przyszłym życiu, a nie wiesz co zrobić, albo po prostu pragniesz się dowiedzieć, czy jakiś problem znajdzie swój szczęśliwy finał – zgłoś się do mnie! Zadzwoń do mnie z Berlina, Hamburga, Monachium, Kolonii czy innego miasta w Niemczech. Ustalimy termin seansu z Kart Tarota.

Sny i ich ukryte znaczenia

Każdy z nas śni – czasem o czymś dobrym, a czasem o czymś złym. Niektóre sny bywają bez znaczenia, jednak inne są podpowiedzią podświadomości, że dzieje się coś niedobrego – chcą nas przed czymś ostrzec, uprzedzić. Niestety, zwykli ludzie nie rozwijają swoich zdolności interpretacyjnych, dlatego nie potrafią zwykle wyłowić z marzeń sennych wszystkich ukrytych znaczeń. Powinien się tym zająć profesjonalista.

Prócz wróżenia z Kart Tarota, zajmuję się również interpretacją snów. Sama miewam sny prorocze i dobrze wiem, że sny są kluczem do przyszłych wydarzeń. Często mają prorocze znaczenie lub sygnalizują nam niezałatwione sprawy. Prawidłowe wyjaśnienie  snu może otworzyć nowe horyzonty i sprawić, że życie będzie lepsze – dlatego właśnie zgłaszają się do mnie zachwyceni klienci, którym już pomogłam i którym pewnie jeszcze niejeden raz pomogę. Ten swojego rodzaju Sennik, może być dla Ciebie wazną informacją w życiu.

W jaki sposób nawiązać kontakt z wróżką online, tarocistką?

Jeśli jesteś Polakiem żyjącym w Niemczech, w Berlinie, możesz się do mnie zgłosić osobiście – w trosce o Twoją wygodę umożliwiam Ci jednak nawiązanie kontaktu drogą telefoniczną. Możesz umówić wróżbę na telefon – by w rozmowie zapytać mojego Tarota o wszystko i dowiedzieć się, co mówią Karty Tarota lub jakie znaczenie ma Twój sen. Pamietaj że wizyta osobista u wróżki lub rozmowa telefoniczna jest zawsze najlepszą formą kontaktu z tarocistką. To wielka wygoda - w końcu wielu Polaków żyje również w Hamburgu, Dreźnie, Kolonii, Lipsku, Hanowerze, Bonn, Poczdamie, Dortmundzie i jeszcze wielu innych miastach oraz miasteczkach, i nie ma często możliwości przyjazdu do wróżki osobiście.

Zamów wróżbę online pisząc na adres email tarot8@wp.pl lub dzwoniąc pod numer telefonu +48 696 410 995, +48 22 6185140. Na pewno pomogę!


Twoja dobra wróżka, tarocistka, tłumacz snów

Anna Kempisty

 

 
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności