Polska wróżka tarocistka Nowy Jork

Polska wróżka tarocistka Nowy Jork
 

Wróżka Tarocistka Nowy Jork

Jestem Polską wróżką, a moje klientki mieszkają nie tylko w Nowym Jorku, ale i na całym świecie. Z pomocą Kart Tarota pomagam rozwiązywać trudne życiowe dylematy, których mamy codziennie zbyt dużo. Jeśli trafiłaś na moją stronę, to być może również potrzebujesz porady dobrej wróżki, wróżby, przepowiedni, wskazówek na życie. Karty Tarota stawiam od ponad 20 lat i jest to wiele lat mojego życia, dlatego jestem doświadczoną, profesjonalną wróżką i tarocistką, której możesz zaufać. Miałam okazję stawiać karty na wszystkie problemy tego świata, dlatego Karty Tarota nie mają przede mną żadnych tajemnic. Zawsze przedstawiam się swoim imieniem i nazwiskiem, bo to daje klientowi poczucie bezpieczeństwa i wiarygodność. Nazywam się wróżka Anna Kempisty. Wróżę z Kart Tarota i dat urodzenia. Profesjonalnie tłumaczę sny. Z wykształcenia jestem psychologiem.

Wróżki w New York

Dzisiaj żyje się szybko. Taki urok naszych czasów. Rzadko mamy czas na to by gdzieś pojechać. Żeby odwiedzić wróżkę w gabinecie musisz rónież musisz poświęcić dużo czasu, by do niej dotrzeć. Nowy Jork to przecież duże miasto. Może właśnie dlatego warto skorzystać z wróżby online lub seansu telefonicznego. Dzięki wróżce online możesz skorzystać z porady z każdego miejsca na świecie. Na przestrzeni wielu lat pracy wróżki uzyskałam pozytywne opinie klientek, które mogą być zaproszeniem dla Ciebie do zamówienia seansu tarota u mnie. Opinie moich klientów są również dobrą wizytówką moich usług i gwarancją, że korzystasz z usług profesjonalnej wróżki. Wielokrotnie byłam zapraszana przez media do programów TV oraz udzielałam wielu wywiadów jako ekspert z dziedziny ezoteryki, wróżenia i jako ekspert wiedzy o Kartach Tarota.

Wróżby przez internet u polskiej wróżki

Wszyscy wysyłamy sobie emaile i korzystamy z tego w sposób naturalny. Być może, dlatego klienci tak chętnie zamawiają wróżby online. To szybka forma nawiązania kontaktu i w pewnym sensie dla nich anonimowa. Klienci przysyłają mi pytania do Kart Tarota oraz swoje daty urodzenia, które przeliczam na Arkana Większe Kart Tarota. To rzadka metoda wróżenia, dzięki której mogę wyczytać predyspozycje charakterologiczne danej osoby, jej talenty, zasoby oraz najważniejsze wydarzenia w jej życiu lub ostrzec przed tragicznymi wydarzeniami. Nie stosuję numerologii. Zamów wróżbę z Nowego Jorku, Chicago, Long Island czy innego miejsca w Stanach wysyłając swoje pytania do Kart Tarota na email tarot8@wp.pl. Skorzystaj z porady polskiej wróżki online już dziś i przekonaj się jaka wróżba w kartach tarota jest zapisana dla Ciebie na przyszłość. Kierowana moim doświadczeniem wróżki wiem jednak na pewno, że nic nie jest w stanie zastąpić rozmowy z drugim człowiekiem, dlatego zastanów się na seansem przez telefon. Zaróno dla Ciebie jak i dla mnie to najlepsza forma wrózenia, która pozwoli nam na wyjaśnienie wszystkiego co na bieżąco pojawi się w przepowiedni.

Wróżenie z kart przez telefon w Nowym Jorku

W Stanach Zjednoczonych mieszka największe skupisko Polonii na świecie. Najwięcej Polaków mieszka w Chicago, Denver, Detroit, Los Angeles, San Diego oraz w Nowym Jorku, Illinois i Seattle. Tam mam wielu klientów. Ale moi klienci mieszkający w USA mieszkają również na Long Island, w stanie Teksas, Kalifornia, Iowa czy na Florydzie. Wielu posługuje się językiem polskim i dlatego szuka dobrej polskiej wróżki. Seans tarota przez telefon może być dla Ciebie wygodną formą wróżenia. I na taki seans tarota zawsze zapraszam najbardziej. Rozmowa z drugim człowiekiem to przyjemność, ale i podczas rozmowy lepiej pracuje mi się wtedy z Tarotem. W Stanach mieszka wiele moich stałych klientek i klientów. Tak, panowie też korzystają z wróżenia. Dlaczego nie korzystać z czegoś co działa, sprawdza się, a jeszcze dodatkowo na wróżbie można oprzeć analizę różnych działań biznesowych, decyzji prywatnych na przyszłość unikając w ten sposób niefortunnych posunięć. Bo wróżby z kart tarota takie właśnie są. One po prostu się sprawdzają. Rozmowy z klientami przez telefon to najlepsza forma wróżenia i dla mnie jako wróżki i dla klientów, bo z tej formy wróżenia skorzystją najbardziej. Dlatego pamiętaj, że wróżenie przez telefon to zdecydowanie lepsza forma wróżenia niż wróżby online. Podczas seansu telefonicznego możesz zapytać na bieżąco o informacje, które są dla Ciebie nowe i niespodziewane we wróżbie. Po wrózbie email nie masz takiej możliwości. Życie dostarcza nam codziennie mnóstwo dylematów, które musimy rozstrzygnąć, podjąć trafną decyzję. No właśnie. W życiu chodzi o to, żeby decyzje były trafne. Nie mamy czasu na metodę prób i błędów. Życie płynie zbyt szybko, by probować różnych rozwiązań i sprawdzać, które okażą się najlepsze. Tarot umie podpowiedzieć, ktore decyzje będą idealne lub bliskie temu. W tej sytuacji Karty Tarota przeanalizują sytuację w jakiej jesteś, wskażą drogi wyboru lub zdecydowanie pokażą jedno rozwiązanie. Jak możesz zamówić wróżbę u mnie ?

Zadzwoń i ustal termin seansu +48 22 618 5140, +48 696 410 995

O co klienci pytają wróżki?

Tarot od wieków pomagał ludziom w podejmowaniu ważnych decyzji, mówił o przyszłych wydarzeniach. Możni tego świata korzystali w usług wieszczek, wróżek, wyroczni i jasnowidzów. Dzisiaj wróżby z kart tarota nadal są pożądane i nawet jeśli pytania do Kart w jakimś stopniu się zmieniają to nadal ciekawią nas wróżby na miłość i wróżby na finanse. Pytając karty o uczucia możemy ustalić czy osoba, z którą jesteśmy jest godna naszego zaufania, a wróżąc na wspólnika w biznesie dowiedzieć się czy jest uczciwy. Mając datę urodzenia takiej osoby możesz dodatkowo dowiedzieć się jaka to jest osoba, jaki ma charakter, czy to dobry człowiek, jaką w ogóle jest osobą. Sporo moich klientek mieszka w Kaliforni w Los Angeles, w Nowym Jorku i kontaktują się ze mną systematycznie. Dzwonią do mnie kiedy pojawiają się pytania bez odpowiedzi. Wiedzą, że moje karty tarota pomogły im wcześniej i że ponownie mogą zadać ważne dla nich pytania. Jedna z moich klientek z Kaliforni szuka szczęścia w uczuciach. Pyta więc o nowe znajomości, by poznać intencje mężczyzny, z którym chciałaby się spotykać. A jakie są Twoje pytania do wróżki? Umów się na seans tarota po prostu dzwoniąc do mnie.

Płatność za seans możesz wykonać przelewem na konto firmowe lub przez Western Union, Money Gram.

Polska wróżka, tarocistka, tłumacz snów Anna Kempisty w USA Nowy Jork tel. +48 22 6185140, +48 696 410 995, email tarot8@wp.pl


Twoja dobra wróżka, tarocistka, tłumacz snów
Anna Kempisty

Tagi: wróżka, tarocistka, wróżka online, wróżby, wróżby z kart tarota, wróżka na telefon, polska wróżka, dobra wróżka, wróżby online,
 
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności