Karta Tarota Cesarz - co oznacza?

Ta sama karta ma wiele znaczeń, jak więc odczytać informacje? Oto kilka różnych historii łączących się z kartą Tarota Cesarz IV. 

Karta Tarota Cesarz - co oznacza?
 

Ta sama karta ma wiele znaczeń, jak więc odczytać informacje? Oto kilka różnych historii łączących się z kartą Tarota Cesarz IV. 

Karta Tarota Cesarz IV

Nauka wróżenia z Kart Tarota to żmudna i ciężka praca. Po drodze targają człowiekiem rozterki czy na pewno dobrze odczytuje znaczenie kart. Ta sama karta ma wiele znaczeń i to czasem jest frustrujące, bo jak tu zdecydować, o którą informację akurat chodzi w tej konkretnej wróżbie tarotowi. To intuicja wróżki decyduje o tym jaką informację podaje klientowi, które znaczenie Karty Cesarz chce przekazać przepowiednia. Opiszę kilka różnych historii, które łączą nieodzownie się z Kartą tarota Cesarz IV.

Karta Tarota Cesarz – wróżba na zdrowie

Pan Zenek wraz z moją znajomą jechali samochodem. Koleżanka chciała ze mną porozmawiać więc włączyła system głośno mówiący. Rozmawiałyśmy o ważnych sprawach dotyczących wróżb i ta rozmowa trwała w najlepsze kiedy zachęcony pan Zenek nieśmiało stwierdził, że chciałby zapytać moje karty o zdrowie. Nigdy nie korzystał z wróżb, a nawet uważał, że nie są mu one potrzebne. Jednak cała rozmowa o wróżbach zrobiła na nim przeogromne wrażenie. Karta Tarota Cesarz pokazała, że mój nowy znajomy Zenek dość szybko spotka się z kardiochirurgiem i do tego będzie to lekarz którego zna. Uśmiech na twarzy Cesarza wskazywał jednoznacznie, że operacja nie jest zasadna i lekarz jako wskazanie medyczne zaleci Zenkowi po prostu dbanie o siebie. Wróżba jak to wróżba...słowo się rzekło, a następnego dnia mój nowy znajomy miał faktycznie umówioną wizytę u kardiochirurga. Na „dzień dobry” dostał jednak skierowanie na operację i wtedy Zenek stwierdził, że o ile wywróżyłam jego wizytę u lekarza i faktycznie wróżba się sprawdziła to miał asa w rękawie na mnie, że w przypadku operacji moje karty bardzo się pomyliły. Ale wizyta u lekarza wciąż trwała i lekarz po chwili zastanowienia dał Zenkowi skierowanie na badanie w gabinecie obok, które ostatecznie ma rozstrzygnąć kwestię zasadności operacji. Z wynikiem badania Zenek wrócił do znajomego chirurga, a ten spojrzawszy na jego wynik podarł skierowanie na operację. Zenek został poinformowany, że żadnej operacji i nie będzie i ma o siebie po prostu dbać. W ten oto prosty sposób stałam się wróżką wiarygodną do granic możliwości. Zenek jest moim fanem i poleca moje wróżby wszystkim swoim znajomym. No cóż...jak widać karta tarota Cesarz również i mi sprzyja.

Karta tarota Cesarz, a dr House

Dr House był kiedyś moim ulubionym serialem. Oglądałam każdy odcinek i bardzo pilnowałam czasu emisji. Miałam niezwykłego kompana w tym oglądaniu filmu w postaci mojego bratanka. Na początku każdego odcinka chcąc odkryć tajemnicę choroby bohatera czy bohaterki wyciągałam karty tarota i pytałam jaki problem ze zdrowiem ma główny bohater serialu. Rzecz w tym, że przecież moje pytania nie dotyczyły osoby realnej, a w sumie grającego w filmie aktora. Jak to jest,że karty tarota nie odkryły w tym moim pytaniu jakiegoś przekłamania? Film to jakaś fabuła, wymyślona inna rzeczywistość na potrzeby konkretnego odcinka. Grają tam, umówmy się zdrowi aktorzy, którzy nie mają problemów ze zdrowiem, a już na pewno nie w takim zakresie jak pacjenci dr House’a. Jednak dla tarota moje pytania nie były w żaden sposób problematyczne. Odpowiadały zgodnie z prawdą jaka jest diagnoza i na końcu odcinka miałam okazję zweryfikować czy karty mówiły prawdę. W tym konkretnym odcinku główna bohaterka ocierała się o śmierć kilkakrotnie. Reanimacja i podawanie leków, by uratować jej życie powodowało, że akcja filmu cały czas trzymała w napięciu. Już na początku filmu karty tarota pokazały mi kartę tarota Cesarz kiedy zapytałam co dolega głównej bohaterce, gdy ta po raz pierwszy straciła przytomność. Wiedziałam, że kobieta została zarażona chorobą przez mężczyznę, który nie zrobił tego celowo. Mężczyzna czyli Cesarz miał niezwykle pozytywne nastawienie do głównej bohaterki. Zastanawiałam się więc co to za wróżba i jak to możliwe, że kobieta dostaje coś od mężczyzny co zagraża jej życiu, a facet wciąż jest w zachwytach nad jej osobą. Pani miała romans z mężczyzną. Wszystko stało się jasne. Jednak pan był nosicielem choroby, o której nie miał zielonego pojęcia. Żeby sytuacja była bardziej skomplikowana to Pan miał żonę, a szpital musiał powiadomić wszystkich o sytuacji zdrowotnej naszego Cesarza. Wniosek? Czasem trzeba uważać z kim się romansuje.

Karta tarota Cesarz co ona oznacza?

Cesarz pokazuje za każdym razem inną wróżbę, a zadaniem wróżki jest prawidłowe odczytanie przepowiedni. Dla nas wróżek wróżby też potrafią być zaskakujące a to dlatego, że wróżby z kart tarota są bardzo różnorodne. Mogłabym na temat Cesarza pisać wiele i być może będziecie mieli Państwo okazję przeczytać coś jeszcze na temat tej karty i wróżb, które niesie za sobą. Wróżka to zawód odpowiedzialny, ale i niezmiernie ciekawy. Tu nie ma szablonów, a każdy dzień wróżb jest inny od poprzedniego. Karty tarota pokazują codziennie nowe informacje, różne emocje i różne przepowiednie na przyszłość. W przypadku fikcji zawartej w filmie jak i w przypadku mojego nowego znajomego karty pokazały bezbłędnie obie diagnozy. To zastanawiające czy karty tarota są tak mądre czy naiwne? Dla mnie niezaprzeczalnie są inteligentne. Jedna karta, w której zawiera się cała sytuacja człowieka. To jest mistrzostwo, że jedna karta tarota pokazała taki ogrom informacji. Do dobrej wróżby czasem wystarczy jedna karta tarota, nie potrzeba ich wiele, by wróżba wyraziła największy sens tego o co pytamy. Dlatego zapraszam Ciebie w ten świat magicznej przygody. Otwórz wrota tajemnicy i sprawdź jaka jest Twoja przyszłość. 

Wróżby z kart tarota w gabinecie wróżb w Warszawie lub zapraszam na seans na telefon. 
Wróżka, tarocistka, tłumacz snów Anna Kempisty

 
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności