Jak często pytać wróżkę o radę?

Jak często pytać wróżkę o radę?
 

Przy stawianiu kart tarota nie ma limitów, można go stawiać tak często jak wymaga tego wewnętrzna potrzeba osoby pytającej. Nie raz jest tak, że problemy nie są rozwiązywane od razu, dlatego wskazówki kart mogą być bardzo pomocne przy wyborze życiowej ścieżki w dłuższym okresie czasu. Jednak istnieją pewne ograniczenia, o których postanowiłam napisać w artykule.

Jak częste powinny być wizyty u wróżki?

Tak jak zostało wspomniane, nie ma żadnych ograniczeń w stawianiu kart tarota, jednak nie jest wskazane codzienne pojawianie się u wróżki. Każda porada musi być dogłębnie przemyślana i przede wszystkim zrozumiana. Ponadto, nie można spodziewać się tego, że tarot odpowie zupełnie inaczej na pytanie zadane parę godzin czy też dni temu (w sposób jakiego oczekuje osoba pytająca).

W tarocie istnieje jedna zasada – można korzystać z kart tarota do woli, ale tylko wtedy kiedy dotykają one zupełnie innych sfer życia. Kiedy zadajemy pytanie z tej samej sfery życia, istnieje prawdopodobieństwo, że tarot odbierze to jako sprawdzanie jego wiarygodności i poda złą, zupełnie odbiegającą odpowiedź.

Zadawanie tego samego pytania różnym wróżkom

Niestety, istnieje prawdopodobieństwo, że pytający nie uzyska satysfakcjonującej go odpowiedzi i będzie szukał innej odpowiedzi na to samo pytanie u innych wróżek - w końcu może uda mu się uzyskać to, czego oczekuje. Jest to błąd, którego nie może popełnić żadna osoba stojąca na życiowym rozdrożu. Szukanie odpowiedzi dogodnej, która jest idealnie dopasowana do ich oczekiwań, grozi przekłamaniem. Może się trafić także sytuacja, w której trafimy na oszustkę bądź oszusta, który powie wszystko to, co chcemy usłyszeć.

Tarot wskazuje Ci drogę, którą możesz podążać lecz nie musisz. Wszystko zależy od podejścia osoby pytającej. Jednak nie warto narażać się na oszustów, którzy mogą błędnie pokierować Twoim życiem.


Twoja dobra wróżka, tarocistka, tłumacz snów
Anna Kempisty

 
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności