Horoskop na 2017 rok

Horoskop na 2017 rok
 

Horoskop na 2017 r.

Wierzyć? Nie wierzyć? Sprawdzić warto… Panny powinny zmienić pracę. Wagi spełnią marzenia o miłości. Raki – niech zainwestują w siebie, a Wodniki baczniejszą uwagę zwracają na zdrowie. Los sprzyja karierze Ryb, ale już Byki muszą unikać ryzyka. Taki horoskop na 2017 przepowiadają karty tarota.

Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku przygotowała dla was wróżka Anna Kempisty. Pochodzi z rodziny, w której kobiety mają dar jasnowidzenia i w kolejnych pokoleniach dziedziczą dar czytania przyszłości z kart. Miewa sny, które później czy prędzej stają się rzeczywistością. Po prababci zielarce odziedziczyła talent do kontaktów z tym, co przed naszymi zmysłami pozostaje ukryte. Środkiem porozumiewania się z podświadomością są dla niej karty tarota.

 

HOROSKOP KOZIOROŻEC 22.12 – 20.01

Finanse Druga połowa roku zafunduje ci materialne rozczarowanie – problemów przysporzy młody mężczyzna. Na horyzoncie strata finansowa. Kłopoty finansowe także w rodzinie – niestety, zostaniesz w nie wciągnięty. Możesz zaufać blondynce.

Praca Masz szansę dużo osiągnąć, jesteś inteligentny, ale będzie cię paraliżować niewiara we własne siły. Chcąc w pełni realizować marzenia o karierze, powinieneś pomyśleć o  podniesieniu kwalifikacji. W pracy nie ufaj osobie młodszej od ciebie. Nie uzyskasz od niej wsparcia, będzie jedynie stwarzać atmosferę dobrej zabawy – nastrój, który kłóci się z pracą. Trochę radości sprawi ci działanie w domu, być może dlatego, że to zajęcie jest twoja pasją. Może to jest odpowiedź na pytanie, czym powinieneś się zajmować w życiu zawodowym? Znajomi szukają pracy za granicą, ale ty nie masz odwagi.

Uczucia Nastrój prawie weselny, bo miłość dopadnie cię jeszcze z początkiem roku. Praktycznie nic nie stoi na przeszkodzie, by razem zamieszkać. Twoja miłość ma jednak pewne ograniczenia i nie wszystkie plany możecie w pełni zrealizować. Prawdopodobne jest to, że będziecie żyć w różnych miejscowościach. Finanse mogą utrudnić ci przeprowadzkę, uczucie będzie więc pielęgnowane często na odległość.

Zdrowie Ten rok minie ci w prawie doskonałym zdrowiu. Humor i dobry nastrój będą świadczyć o dużej ilości endorfin, ale zwróć uwagę na podwójne narządy, w tym ręce i nogi. To właśnie noga może spowodować niewielką niedyspozycję. Zwracaj uwagę, żeby ta kontuzja nie zdarzyła się w sylwestra. Wypoczynek na piaszczystej plaży może w tym roku się nie dojść do skutku.

Ważne W sprawach finansowych w znacznym stopniu będziesz liczyć na wsparcie otoczenia. Sam masz spore umiejętności zarabiania pieniędzy, jednak wykorzystujesz je w ograniczonym stopniu. Może warto pomyśleć o warsztatach, które zwiększą twoją siłę przebicia.

HOROSKOP WODNIK 21.01 – 19.02

Finanse Źle podchodzisz do swoich spraw finansowych. Za bardzo ufasz własnym możliwościom, powinieneś uczyć się od lepszych, trudno będzie ci to jednak zrozumieć. W związku z tym, musisz się liczyć ze stratami finansowymi i nierealizowanymi możliwościami dojścia do dużych pieniędzy. Strata finansowa pojawi się też w twoim domu. Powód? Przeciekająca woda. Niektóre Wodniki – mimo wszystko – będą mieć tak doskonały nastrój, że powinny rozważyć zajęcie się branżą eventową. Dodatkowo pewną szansą finansową może być kontakt z osobą mieszkającą za granicą.

Praca Ludzie cię lubią, a w tym roku zyskasz wiele nowych znajomości. Niestety, wszystko będzie się kręcić przy małej efektywności twoich działań zawodowych. Dużo przegadanego bezproduktywnie czasu. Los nie będzie w stanie zmienić biegu wydarzeń, jeśli sam nie nie zaczniesz działać. Powinieneś podnieść kwalifikacje – rok 2017 stworzy ku temu przyjazne warunki. Obawy kart: znowu uznasz, że jesteś najmądrzejszy.

Uczucia Gwiazdy sprzyjają twojemu związkowi, pielęgnuj więc to uczucie z wzajemnością. Jak zwykle, przez twoje roztargnienie może umknąć ci coś ważnego w tej relacji, a wtedy dostaniesz reprymendę. Nie stawiaj osoby ukochanej w trudnej sytuacji, bo związek może stanąć pod znakiem zapytania. Dla Wodników trudnym okresem w miłości może okazać się zima. Wodniki, których związek właśnie się rozpadł, niech chwilę poczekają. Szukaj osoby ukochanej blisko wody.

Zdrowie Myślisz, że nic ci nie dolega, ale to złudne wrażenie. Ważne w tym roku są trzustka i układ krążenia. Wodniki – zwłaszcza starsze – powinny uważać na dietę i nadciśnienie. Popularne dla tego znaku będą operacje plastyczne oraz zabiegi z dziedziny medycyny estetycznej, z których korzystać będą Wodniki w różnym wieku.

Ważne Rok 2017 powinien przynieść informację o zabiegu lub operacji, jednak będzie to dobra wiadomość i powinna cię ucieszyć, bo oznacza zażegnanie problemu.

HOROSKOP RYBY 20.02 – 20.03

Finanse Na początku roku będziesz musiała powalczyć o swoje pieniądze, wspierając się pomocą prawnika. Sprawa zakończy się co najmniej pozytywnie. Wiosna to kolejny dobry moment na załatwianie spraw finansowych. Tym razem obędzie się bez kłopotów, a panować będzie wyłącznie klimat ogromnego zadowolenia. Buduj swoje plany finansowe i realizuj je sukcesywnie. Ten rok ci sprzyja. Jednie końcówka 2017 może przynieść trochę zamieszania i konieczność zweryfikowania dokumentów, które opiewają na konkretne kwoty. Jeśli planujesz inwestycję w nieruchomość, to dobry czas. Da ci zadowolenie. Dobre informacje o finansach w rodzinie. Taka sytuacja bardzo cię ucieszy.

Praca Budowanie kariery przyniesie ci zdecydowanie więcej zadowolenia, niż zarabianie pieniędzy. Wykorzystaj tę falę przychylności. Dobre relacje z szefem lub z kontrahentem to wielka przychylność losu.

Uczucie Nawet jeśli jesteś dorosłą Rybą, nie odmawiaj sobie prawa do szczęścia. Wiosna to świetny okres na początek nowej znajomości, która ma szansę potrwać długie lata. W tym roku bardziej niż w innych latach możesz mieć okazję, by spotkać partnera doskonałego. Przy okazji zakwitnie życie towarzyskie, pojawią się nowe znajomości i dalekie podróże. Polubisz ten czas i te klimaty. Niestety, informacje od dawnych znajomych nie będą tak dobre. Dla innych to czas na rozstania i rozwody.

Zdrowie Musisz zadbać o zdrowie. Wymaga to od ciebie paru wolnych dni, ale efekty będą zadowalające. To nic skomplikowanego. Zwróć uwagę na płyny w organizmie oraz na układ trawienny. Tendencja do nadkwasoty może czasem odebrać ci przyjemność delektowania się dobrą kuchnią. Z jednej rzeczy będziesz zadowolona – bezpieczne karty wskazują, że możesz być spokojna o zdrowie dziecka.

Ważne W tym roku wiele razy poznasz smak popularności. Skup się na działaniach zawodowych, żeby i przyszłe lata pracy mogły bazować na tegorocznym sukcesie.

HOROSKOP BARAN 21.03 – 20.04

Finanse Początek roku przyniesie ujemny bilans. Musisz być również przygotowany na niespodzianki – obecność nieuczciwego mężczyzny w swoim otoczeniu. To od niego dowiesz się, że twoje finanse nie wyglądają tak różowo. Rozliczenie między wami – wbrew pierwszym oznakom – będzie niemożliwe. XIII karta tarota z Arkanów Dużych przyniesie dodatkową nagłą stratę w finansach. W tym roku wymagana ostrożność w sprawach finansowych, inwestycjach, biznesach. Zachowaj pieniądze na tzw. czarną godzinę. Jedyne przyjemne wydatki to pieniądze, które wydasz na dziecko.

Praca Nie będzie lepiej niż w sprawach finansowych. Praca w tym roku będzie dla ciebie sporym wyzwaniem. Zastanów się, na ile wykształcenie jest dla ciebie wsparciem, a na ile nie zadbałeś o nie i teraz jest dla ciebie kłopotem. Twoja kariera będzie w tym roku rozwijała się opornie, a właściwie częściej będzie się cofać. Uważaj na szefa, a jeśli sama prowadzisz własną firmę, mocno postaw na reklamę. Konieczne będą cięcia budżetowe, a może nawet zmiana branży. To, co podsunie ci los, a ty potraktujesz z przymrużeniem oka, może okazać się świetnym pomysłem na pracę.

Uczucia Widać wiele głębokich, choć krótkotrwałych związków, które czekają perypetie uczuciowe. Barany w tym roku są narażone na krótkie, intensywne znajomości, gdzie miłość nie do końca może być spełniona. Dzieci osób spod znaku Barana mogą częściej niż inne pozostawać bez wsparcia alimentacyjnego ze strony ojców.

Zdrowie Dość często zaniedbane na własne życzenie. Twój organizm da o sobie znać. Problemy z kondycją, przewlekłe zmęczenie, problemy z cerą – to tylko zewnętrzne objawy niedoborów minerałów. Musisz pomyśleć o suplementacji lub o zbilansowanej diecie. Odrzuć to, co ci szkodzi. Do tego dojdą problemy z kręgosłupem i niedobory witaminy D3. Idziesz w złym kierunku.

Ważne To nie jest specjalnie dobry czas na nowy związek, a te związki, które już trwają, czeka kryzys. Miłość nie może trwać wiecznie.

HOROSKOP BYK 21.04 – 20.05

Finanse Początek roku to sielanka i wydawanie pieniędzy na imprezy, ale w granicach rozsądku. Czeka cię też impreza w stylu kinder balu. Wrócą wspomnienia z lat dziecięcych, to miłe oderwanie od rzeczywistości. Druga połowa roku da stabilizację finansową, ale uważaj, żeby nie zamieniła się ona w stagnację i brak ambicji w przyszłości. W tym roku przyjdzie ci zapracować na pieniądze fizycznie, mimo że nie jest to twój ulubiony sposób zarabiania pieniędzy.

Praca Masz wrażenie, że wciąż się uczysz i jesteś już tym zmęczony. Ta nauka jest wciąż nieefektywna. Przeanalizuj, czy uczysz się właściwych rzeczy. Praca w tym roku nie będzie spójna z twoimi potrzebami realizowania się zawodowo, ale poszukiwania pracy idealnej mogą potrwać wiele miesięcy.

Uczucia Skupianie się na sobie będzie odbierane jako silny egoizm. Zadowolenie z siebie będzie przysłaniać ci potrzeby osoby, z którą jesteś. Będziesz ogromnie zaskoczony, kiedy osoba ukochana stwierdzi, że czas, który przeżyła z tobą, to czas zmarnowany. To nie pora na stały związek. Na prawdziwe uczucie musisz poczekać, ale i do niego dorosnąć. W tym roku ważne jest, żebyś nikogo nie skrzywdził.

Zdrowie Zdrowie jest kosztowne, zwłaszcza wtedy, gdy dzieją się sprawy niepożądane. Uważaj na sprawy w sądzie. Nie dość, że będą one dość zagmatwane, to jeszcze dość nerwowe. Ciśnienie wciąż będzie dawało o sobie znać. Spotkania z rodziną rozładowują napięcie, dlatego umawiaj się z bliskimi jak najczęściej. Układ kostny, a zwłaszcza stawy, będą wymagać troski. Dieta i sport mogą wystarczyć tylko w pewnym stopniu. Unikanie niedoboru potasu będzie ważne dla prawidłowego funkcjonowania układu krążenia.

Ważne Trzymaj się pracy nawet takiej, jaka nie jest dla ciebie dobra, bo możesz nie mieć żadnej. To trudny rok na realizowanie ambicji w budowaniu kariery.

HOROSKOP BLIŹNIĘTA 21.05 – 21.06

Finanse Ten rok będzie szczególnie przychylny osobom pracującym w branżach związanych z dziećmi. Należy ten czas pielęgnować i rozwijać ofertę dla klientów. Dostaniesz prezent, wsparcie finansowe od bliskich. Przepowiednia mówi, że cała sprawa zacznie się od telefonu do domu. W drugiej połowie roku niestety nie będzie już tak różowo. Niektórym Bliźniętom los nieprzychylnie zachwieje kondycją finansową, a może nawet przyniesie poważną utratę majątku. Po takiej stracie długo trzeba będzie odbudowywać kondycję materialną. Uważaj na sprawy w sądzie, a nawet na komornika.

Praca Jeśli zaczynasz wprowadzać pomysły w fazę realizacji, pamiętaj o ich sformalizowaniu. To ważne, bo twój biznes może wyjść daleko poza granice Polski. Masz szansę na stworzenie dobrze prosperującej firmy.

Uczucia Rok 2017 to czas randkowania i podróży. Niedostępne dla ciebie do tej pory kraje na innym kontynencie będą w zasięgu twoich możliwości. Te podróże w towarzystwie ukochanej osoby będą dla ciebie spełnieniem marzeń. Bliźnięta chętnie w tym roku będą stawać na ślubnym kobiercu. A zawarte związki będą stabilne. Natomiast związki znajdujące się w kryzysie, mają szansę na wyjście z impasu.

Zdrowie Zwróć uwagę na wątrobę i układ krążenia. Ważna jest dla ciebie odpowiednia dieta. Lekarz w trosce o twoje zdrowie zleci ci specjalistyczne badania, ale ich wyniki nie powinny cię niepokoić. Za to kłopoty ze zdrowiem będzie miała kobieta z twojego otoczenia. Sytuację należy potraktować poważnie. Wycofasz się ze wspierania tej chorej, ale – niestety – będzie cię to kosztować dużo zdrowia.

Ważne Twoja kreatywność będzie opłacalna i doceniona. W tym roku nie bój się forsować swoich projektów. Jeżeli masz pomysł na własny biznes, to działanie, które dobrze rokuje.

HOROSKOP RAK 22.06 – 22.07

Finanse To dobry rok na zainwestowanie w siebie i swoją edukację. Nauka języka obcego może okazać się kluczowa, a nawet zdecydowanie pozytywnie wpłynąć na stan twoich finansów. Uwaga! Skandalicznie zachowa się wobec ciebie jakiś mężczyzna. Na szczęście afera będzie dotyczyć drobnej kwoty, ale ten incydent raz na zawsze wykluczy jakiekolwiek układy dotyczące pieniędzy z tym człowiekiem. W ciągu roku sytuacja powtórzy się jeszcze raz, tyle że z innym mężczyzną. Początek roku minie nerwowo. Jeśli mieszkasz w domu, w pierwszej  połowie 2017 uważaj na awarię – dach będzie wymagać naprawy i to będzie cię kosztowało. Dalsze miesiące będą już o wiele spokojniejsze. Jeśli chcesz bez nerwów ustalać finanse, decydować o nich i pomnażać je, kieruj kroki do kobiet. Zwłaszcza jedna okaże się osobą dobrze decydującą o twoich pieniądzach. Możesz jej w pełni zaufać.

Praca Będzie dużo pracy, dużo zadowolenia i dużo zabawy, bo w pracy będzie czas na świętowanie i celebrowanie nie tylko sukcesów firmy. Przygotuj się na zadowolenie z budowania kariery. Kobieta może wskazać ci dobry pomysł na biznes.

Uczucia Przepowiednia wskazuje na liczne śluby i wesela. Raki chętnie będą korzystać z zaproszeń na uroczyste zaślubiny, ale też same chętnie będą stawać na ślubnym kobiercu. Przed Rakami długie i szczęśliwe związki, które tylko śmierć może rozłączyć. Raki, które są już w związkach, poważnie powinny się zainteresować zdrowiem swojej partnerki.

Zdrowie Zainwestujesz w hollywoodzki uśmiech. Efekt będzie olśniewający. I nie tylko to będziesz poprawiać. Zdecydujesz się na inny zabieg, również poprawiający wygląd. Tu zadowolenie – równie duże. Ten rok to także właściwy moment na operację kręgosłupa. Uważaj na niedobory wapnia.

Ważne Będziesz wsparciem dla innych osób w swojej firmie lub w firmie, w której pracujesz. Gwiazdy ci sprzyjają. Nie bój się nowych wyzwań, a nawet zacznij realizować dawno zakurzone projekty.

HOROSKOP LEW 23.07 – 23.08

Finanse W tym roku będziesz podążać za swoimi marzeniami. Skupisz się na konstruktywnym realizowaniu planu i chociaż w 2017 nie zobaczysz jeszcze spektakularnych efektów, to przyszłość wygląda jak pasmo sukcesów.

Praca Potrzebujesz spokoju, a może nawet tego, by nieco wycofać się z owczego pędu. To dobre posunięcie, bo lepiej dopełnisz swoich obowiązków. Zrównoważenie energii spowoduje również lepsze efekty twojej pracy. Szukaj w pracy pasji. To gwarancja sukcesu w przyszłości. Jeśli masz ochotę kogoś w pracy wspierać, pamiętaj, żeby nie robić tego kosztem nadwerężenia swoich sił oraz, że ty także musisz mieć prawo do otrzymania pomocy, kiedy będziesz tego potrzebować.

Uczucia Początek roku to spokojne, wyważone uczucia. Wokół ciebie będzie panowało również błogie poczucie bezpieczeństwa. Ale uważaj na niesienie pomocy partnerowi, bo może to wykorzystać. Zaskoczeniem będzie niewdzięczność partnera w sferze finansowej. Lwy zawiedzione w uczuciach będą miały skłonności do wchodzenia w zbyt przelotne relacje. Próbując zaleczyć swoje niepowodzenia, zaangażujesz się w działania charytatywne. To także rodzaj realizowania się emocjonalnie, uczuciowo.

Zdrowie W porządku, ale pij dużo płynów (o czym zapewne przypomni ci lekarz). Dolegliwości gastryczne nie przysporzą ci kłopotów,  jednak jak wiadomo zdrowia nie należy lekceważyć. W codziennej diecie pamiętaj o owocach i warzywach, bo twój organizm może być zakwaszony. Problemy ze zdrowiem będzie miała osoba z twojego otoczenia. Niestety, z jej strony możesz się spodziewać pretensji i  obwiniania o wszystkie kłopoty. Będzie nerwowo.

Ważne Lwy z pierwszej dekady znaku w zarabianiu pieniędzy mogą w tym roku dodatkowo liczyć na wsparcie mężczyzny, a Lwy z drugiej dekady – na sformalizowanie planów na dobrą przyszłość finansową. Lwy z trzeciej dekady mogą po prostu liczyć na przychylność gwiazd, one też dostaną prezent niespodziankę.

HOROSKOP PANNA 24.08 – 22.09

Finanse Panny z branży handlowej powinny zająć się sprzedażą towarów luksusowych. To dla nich świetna przyszłość. Dotyczy to głównie Panien z pierwszej dekady znaku. Pozostałe Panny mają przed sobą trudne zadanie ciężkiego, fizycznego wypracowania przyzwoitych pieniędzy, ale będą je mogły pozyskać również dzięki swojej pasji. Te Panny, które nie mają szczęścia do łatwego zwiększenia dochodów, mogą wykazać się w tym, co je pasjonuje. Podróże i turystyka to także dobry sposób na umocnienie pozycji finansowej nie tylko w tym roku, ale i w dalszej przyszłości. Miłą, choć drobną, niespodzianką okażą się pieniądze wspólnie zarobione z kimś znajomym.

Praca Brak poczucia realizowania się w pracy, zadecyduje o wybraniu nowej drogi zawodowej. To trudna decyzja, ale trzeba zrobić cięcia, by móc pójść naprzód i już się nie cofać. Niezależnie od wieku Panny mają szansę na podniesienie kwalifikacji, które okażą się cenne w budowaniu kariery.  Zastanów się nad studiami. Los jest ci przychylny.

Uczucie Nie buduj w tym roku relacji na siłę. To nie ma sensu, bo związek powstały w taki sposób i tak się rozpadnie. Poczekaj cierpliwie na lepsze czasy, a teraz skup się na relacjach uczuciowych z dziećmi (jeśli je masz). Los niesie trudny czas dla tych relacji, więc tym bardziej powinnaś się w nie angażować. Wsparciem będą znajomi, których sympatia wiele ci wynagrodzi.

Zdrowie Da o sobie znać przepracowanie, nie forsuj więc organizmu ponad to, co może da ciebie zrobić. Jeśli planujesz zabieg, postaraj się to załatwić jak najszybciej. Prędko wrócisz do zdrowia. Ten rok to dobry czas, żeby zadbać o sprawy stomatologiczne. Sprawdź, czy twój organizm prawidłowo przyswaja wapń.

Ważne Ten rok przyniesie konieczność przeanalizowania za i przeciw trzymania się pracy na siłę. Zauważysz, że bilans zysków i strat z twojego obecnego zajęcia wciąż powiększa się o listę wad (zmniejsza listę zalet).

HOROSKOP WAGA 23.09 – 23.10

Finanse Pierwsza połowa roku przyniesie konieczność podsumowania spraw finansowych w rodzinie. Niestety, te analizy okażą się trudne, a nawet dość sporne. Poszukaj dobrego prawnika. Może to dotyczyć Wag z pierwszej i drugiej dekady znaku. Wagi z trzeciej dekady znaku będą miały fory od losu, a dzięki temu ich tak trudne sprawy nie będą spotykać. W drugiej połowie roku Wagi powinny uważać na cudowne biznesy, ponieważ w dłuższej perspektywie okażą się jedynie stratą pieniędzy. Dobre pieniądze zawsze uzyskasz dzięki kobiecie, dlatego pamiętaj, że w interesach ważna jest płeć.

Praca Pojawia się rok powodzenia i dobrobytu. W pracy będziesz szanowana i szef będzie się tobą chwalić. Masz szansę na dużą gratyfikację finansową za osiągnięcia, a budowanie pozycji będzie rozwijać się w szybkim tempie. Twoje zadowolenie sięgnie zenitu. Tu los nie dopisuje, na szczęście, niczego małym druczkiem. Twoja kariera w pełni kwitnie.

Uczucia To chwila na realizowanie planów macierzyńskich. Nawet najbardziej samotne Wagi mają dobry moment na stworzenie związku pełnego uczucia i zrozumienia. Nie zabraknie wam przychylności w sprawach mieszkaniowych, bo gniazdko trzeba gdzieś uwić.

Zdrowie Będziesz tryskać dobrą energią i zadowoleniem. Swój dobrostan ocenisz na pełną dziesiątkę. Jeśliby jednak na siłę poszukać drobnych niedociągnięć, w twoim zdrowiu można dopatrzyć się lekkich problemów z kręgosłupem czy nadciśnieniem. Skupisz się jednak na prawidłowym zaopatrzeniu organizmu w to, co potrzebne, a smak dobrej kuchni, którą uwielbiasz, sprawi ci dodatkową przyjemność. Bo przecież endorfiny są ważne w naszym życiu.

Ważne Nadszedł czas budowania fantastycznego szczęścia, a pewnie również domu. To, o czym od dawna marzyłaś, ma wreszcie szansę się zrealizować. Dla Wag to czas ślubów, zaręczyn, wspólnego tworzenia pewnej przyszłości z ukochaną osobą.

HOROSKOP SKORPION 24.10 – 22.11

Finanse Tylko dzięki wsparciu najbliższych twoje finanse będą na przyzwoitym poziomie, dlatego pielęgnuj relacje z rodziną. W drugiej połowie roku – po stracie na początku 2017 – możesz spodziewać się ponownie kłopotów. Tym razem twoje problemy finansowe mogą mieć związek z kobietą. To nie jest dobry rok na rozrzutność. Uważaj na dokumenty, ponieważ one również mogą wpłynąć na obniżenie twojego budżetu.

Praca Niespodziewanie dostaniesz reprymendę, a może raczej ktoś będzie mieć pretensje. Będziesz się zastanawiać, co robisz w tym miejscu i czy nadajesz się do tej pracy. Może faktycznie to czas na zwrot o 180 stopni. Zmiany nie będą jednak łatwe i jeśli chcesz coś osiągnąć, musisz wysoko postawić poprzeczkę. Przed tobą nauka języka. To duże wyzwanie, ale dzięki temu wiele zyskasz. Na początek w pracy tylko małe przyjemności.

Uczucia Czekasz na wielką miłość, a tymczasem przyjdzie ci zadowolić się drobnym flirtem. Bądź ostrożna, bo zbytnie zaangażowanie zwiększy rozczarowanie nową znajomością. Mężczyzna, którego obdarzysz zaufaniem, znacząco je nadszarpnie, żeby nie powiedzieć, że zachowa się skandalicznie. Tym razem to nie czas na uczucie twojego życia. Musisz uzbroić się w cierpliwość. W domu nastroje też nie lepsze. A zmiana miejsca zamieszkania nie musi sprzyjać korzystnej zmianie w sferze uczuć.

Zdrowie Powietrze i ogień to dwa żywioły, którym podlega twoje zdrowie w tym roku. Zwróć uwagę na układ oddechowy i system trawienny. Uważaj, by nie zakwasić organizmu. Stosuj w diecie mniej mięsa i mniej nabiału, a więcej owoców i warzyw. Dodatkowo odczujesz niski poziom potasu, a ten ważny jest dla prawidłowej pracy serca.

Ważne Czeka cię trudny rok. To przełomowy czas, w którym musisz uzbroić się w cierpliwość i mieć stalowe nerwy. Zacznie się od straty finansowej, z której ciężko ci będzie wyjść na prostą.

HOROSKOP STRZELEC 23.11 – 21.12

Finanse Początek roku przyniesie nieduże pieniądze, ale za to stabilne. Będziesz zadowolony. Dalsza przyszłość – większe możliwości finansowe, ale do końca tego roku zauważysz tylko małe szczęśliwe zrządzenie losu. Obserwuj to, co niesie bieg wydarzeń i podpowiada otoczenie. Wsparciem informacyjnym wykaże się kobieta z jasnymi włosami. Podpowie ci, jak zarobić lepsze pieniądze. To dzięki niej twoje możliwości zarobkowe mogą przesunąć się nawet za granice naszego kraju. W domu rozmowy o majątku rodzinnym. Na początku burzliwie, ale potem konstruktywne.

Praca Twoja pozycja w firmie zmieni się dzięki radom kobiety. To dobrze, bo od dawna czekasz na powodzenie w pracy. Nastroje też do pozazdroszczenia. Atmosfera w pracy wręcz towarzyska.

Uczucia Gorący romans nie będzie przesadą, nie musisz przecież od razu brać ślubu. Zaangażowanie będzie z dwóch stron, więc radość ogromna. Taki związek będzie ci służyć, a może nawet stać się kanwą do zbudowania długiego związku. Nie opieraj się przed tą znajomością. Szczęśliwie układ planet ci sprzyja. Nowa znajomość może ci również przynieść pomyślność w finansach. W rodzinie także radosne wydarzenia – związane ze ślubem i macierzyństwem. Będziesz sekundować młodym w budowaniu szczęścia.

Zdrowie Zwróć uwagę na układ trawienny, da o sobie znać głównie nadwrażliwość jelit i żołądka. W tej sytuacji wskazana dieta dla wrzodowców i osób z refluksem, dolegliwości nie spowodują jednak poważnych kłopotów. Cześć Strzelców walcząc z nadmiarem żywiołu ognia, będzie musiała zwrócić uwagę na dolegliwości w obrębie głowy. Migreny i inne bóle mogą wymagać od ciebie specjalistycznych badań. Karty nie wskazują jednak na poważne problemy. W 2017 możesz mieć okazję skorzystać z egzotycznej kuchni na egzotycznej wycieczce.

Ważne Korzystaj z dobrego czasu i buduj mocniej swoją pozycję zawodową na przyszłość. Ustalaj, rozmawiaj, spotykaj się. Będziesz wzorem dla innych.

Horoskop na 2017 rok został ułożony dla gazety FAKT


Twoja dobra wróżka, tarocistka, tłumacz snów
Anna Kempisty

 
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności