Event w Bydgoszczy

Event w Bydgoszczy
 

Event w Bydgoszczy

Zaproszenie na imprezę w Bydgoszczy dostałam w ostatniej chwili. Ucieszyłam się nawet ponieważ nigdy nie miałam okazji być w tym mieście. Bydgoszcz okazała się być pięknym miastem nie tylko ze względu na Kanał Bydgoski, który jest największą atrakcją turystyczną. Przede wszystkim urzekła mnie architektura Bydgoszczy zwłaszcza kamienice i Spichrze nad Brdą. To miasto emanuje wspaniałą energią.

Wróżby na imprezie firmowej SPX

Impreza plenerowa odbyła się w Bydgoszczy w fantastycznym klimacie na terenie firmy SPX FLOW TECHNOLOGY POLAND SP.Z O.O., która jest ogólnoświatowym dostawcą rozwiązań z zakresu inżynierii procesowej i automatyki dla branży mleczarskiej, przemysłu spożywczego, morskiego, farmaceutycznego oraz służby zdrowia. Branża typowo męska. Tego dnia na evencie byli więc głównie panowie. Panuje przekonanie, że to kobiety korzystają z wróżb, a panowie są sceptycznie nastawieni do przepowiedni, wróżb, kart i wróżek. Ciekawość jednak brała górę nad stereotypami i panowie postanowili przełamać tą barierę. Wieczór wróżb upłynął na wróżbach z Kart Tarota, a pytania do wróżki były bardzo przemyślane. Wróżka w Bydgoszczy zagości zapewne ponownie. Tymczasem mam nadzieję, że dla gości wizyta u wróżki, w specjalnie przygotowanym namiocie, tego wieczoru zapisze się na długo miłym wspomnieniem. DJ Gregor P. zapewnił gościom rozrywkę w postaci dobrej muzyki. Impreza trwała do białego rana.

Zamów wróżkę

Współpracuję z firmami organizującymi eventy, imprez firmowe, tematyczne, pikniki, konferencje, koncerty w całej Polsce, ale również z firmami różnych branż, które na co dzień nie zajmują się organizacja imprez. Jestem dyspozycyjna, dlatego usługę wróżenia można zamówić u mnie na imprezy wyjazdowe w Polsce i za granicą. Dysponuję również bazą wróżek w całej Polsce. Prowadzę Agencję Wróżek. Organizatorzy mają pewność, że każda impreza firmowa jest obsłużona profesjonalnie.

Wróżka, tarocistka Anna Kempisty Warszawa ul. Radzymińska 204, tel. 696 410 995


Twoja dobra wróżka, tarocistka, tłumacz snów
Anna Kempisty

 
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności