Event na zakończenie lata

Event na zakończenie lata
 

Event na zakończenie lata

I jak uatrakcyjnić imprezę firmową? Jak sprawić, że spotkanie branżowe lub podsumowanie plebiscytu będzie niezapomniane? Jak przeobrazić konwencjonalny wieczór panieński w spotkanie, o którym długo nie można zapomnieć? Lub zorganizować atrakcyjny piknik? Pomysłów jest wiele, jednym z nich jest zaś wróżka na event – organizacja spotkania z osobą, która potrafi odczytać z kart przyszłość i uchylić rąbka tych tajemnic, jakie skrywają kolejne dni, miesiące, a nawet lata.

Impreza z wróżką

Jako wróżka na imprezę jestem zapraszana w wiele ciekawych miejsc. Pod koniec lata odbyła się niezwykła impreza integracyjna zorganizowana w Zbiroży – pięknej wsi położonej w powiecie żyrardowskim na Mazowszu. Właśnie tam mieści się Hotel Panorama – idealna sceneria pikniku zorganizowanego przez firmy Pepsi Co oraz Frito Lay. Podczas spotkania udało się wszystko! Pogoda zachęcała do grillowania pod gołym niebem oraz nawiązywania ciekawych znajomości. Wszyscy z niecierpliwością oczekiwali też na główną atrakcję – występ zespołu Weekend i wspólnego śpiewania nieśmiertelnego już hitu – piosenki „Ona tańczy dla mnie”.

Dla mnie samej było to wydarzenie ważne z przynajmniej kilku powodów. Jako wróżka na event cieszę się z możliwości uczestnictwa w każdym tego typu spotkaniu, na którym mogę zaprezentować moje umiejętności, te jednak było wyjątkowe również dlatego, że już wcześniej współpracowałam z tymi firmami. Miło było więc spotkać osoby, którym kilka lat wcześniej stawiałam karty tarota. Same spotkania również dostarczały mi wiele satysfakcji, często dowiadywałam się bowiem o tym, że moje wróżby sprawdziły się, a życie przynajmniej kilku osób nieco się zmieniło właśnie dlatego, że zwróciłam uwagę osobie, której wróżyłam, na niektóre aspekty dnia codziennego. Zawsze miło jest spotkać ludzi, którzy chcą podziękować za wróżbę i proszą o kolejne spojrzenie w ich przyszłość.

Wróżka na event

Eventy są spotkaniami, w których biorą udział zarówno pracownicy firm, jak i ich pracodawcy, za każdym razem mamy przy tym do czynienia z zabawą, która zapada w pamięć. Co więcej, obecnie możemy mówić już o swego rodzaju modzie na eventy, a same imprezy stają się coraz bardziej oryginalne.

Ich motywy przewodnie potrafią zaskakiwać. Impreza firmowa ma pozwolić nam na oderwanie się od ciężkiej pracy i zapomnienie o dniu codziennym i problemach, jakie generuje. Właśnie dlatego zwykle wiąże się z możliwością wyjazdu do świetnego hotelu, zajazdu, pensjonatu nad morzem, a nawet na tropikalną wyspę. Sam motyw przewodni, jaki charakteryzuje taki piknik rodzinny również może być zarówno mniej, jak i bardziej konwencjonalny. Może nawiązywać do znanych dzieł kultury (zabawa wiedźmińska, motyw Alicji w Krainie Czarów, zabawa w stylu balu Kopciuszka), do epok historycznych (zabawa w stylu lat 20-ych, motywy związane z PRL-em), a nawet do popularnych świąt (imprezy mikołajkowe, a od niedawna również te, które nawiązują do święta Halloween).

Wróżka na imprezę firmową może być zarówno jej główną atrakcją, jak i jednym z jej elementów. Zwykle ma swoją własną komnatę, w której może spojrzeć w karty tarota i porozmawiać zarówno o tym co było, jak i o tym, co dopiero nadejdzie. Można ją znaleźć w pięknie zdobionym namiocie, a jeśli motywem imprezy jest wróżka na tropikalnej wyspie, dekoracje nawiązują do lokalnego folkloru. Przepowiednie są atrakcją niepowtarzalną już choćby dlatego, że nie każdy miał już okazję się z nimi spotkać, zaproszenie wróżki na event gwarantuje więc udaną zabawę.

Zaproś profesjonalną wróżkę na imprezę firmową

Anna Kempisty kontakt tel. +48 696 410 995


Twoja dobra wróżka, tarocistka, tłumacz snów
Anna Kempisty

 
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności