12 idealnych randek według horoskopu

12 idealnych randek według horoskopu
 

12 idealnych randek

Każdy z nas jest inny, jednak są cechy, które nas łączą. A właœściwie dwanaœście zbiorów cech, przyporządkowanych poszczególnym znakom zodiaku. Horoskopy ogólne, a więc nie te, które służą przewidywaniu przyszłoœci, ale skupiające się na szkicowaniu charakteru każdego z dwunastu znaków zawierają istotne informacje na temat tego, co sprawia nam przyjemnoœść, a czego za wszelką cenę wolelibyœmy uniknąć. Jeœli odpowiednio wykorzystamy tę wiedzę, możemy stworzyć dla naszego partnera wieczór, którego długo nie zapomni. Może 14 lutego, w dzień Śœwiętego Walentego. Ale przecież każda inna okazja też będzie dobra, by okazać miłoœść i spędzić cudowny czas we dwoje.

Randka ekstremalna

Baran nie lubi nudy ani monotonii. Bardzo sobie z kolei ceni partnerów, którzy podzielają jego pasje. Ważne są dla niego aura tajemniczośœci i różnorodnoœść, w innym przypadku szybko znajdzie sobie nowego, bardziej ekscytującego partnera. W związku z takim charakternym znakiem najlepiej sprawdzą się Lew, Strzelec i BliźŸnięta.

Idealny sposób na to, by okazać Baranowi swoją miłoœść to zabranie go w miejsce, gdzie będzie musiał się zmęczyć. Doskonale sprawdzą się tu wszelkie przejawy aktywnoœści fizycznej: lodowisko, œścianka wspinaczkowa, wypad w góry, o ile w planach będzie dużo pieszych wędrówek, ewentualnie chwila szaleństwa na torze gokartowym. W lecie œświetnym pomysłem może okazać się na przykład spontaniczna wyprawa autostopem w jakieœ nieznane strony. Grunt, by Barana czymœ zaskoczyć, bo uwielbia niespodzianki.

Po szaleństwach ekstremalnej randki Baran na pewno zechce przejœąć do sypialni. Do dalszych działań pobudzi go przede wszystkim strój partnera – rozbudzający zmysły i odsłaniający jak najwięcej ciała. Kobieta spod znaku Barana będzie wysoko cenić intymny nastrój randki. Mężczyzna spod tego znaku zgoła odmiennie - jemu nie w głowie jedzenie, jemu w głowie figle.

Wykwintny szyk

Byki to osoby przywiązane do pieniądza. Cenią sobie luksus, dobry status materialny i galanterię. Mają bardzo wrażliwe podniebienie i duży pociąg do jedzenia. Lubią też wypoczynek na łonie przyrody. Znaki, które najlepiej zrozumieją potrzeby Byka to Panna, Koziorożec i Skorpion.

Szcz궜liwy Byk to najedzony Byk. Bogate i wyszukane menu powinno stanowić podstawowy element idealnej randki dla osoby spod tego znaku. Dobrze jest więc zaprosić panią lub pana Byka do ekskluzywnej restauracji, gdzie będzie mógł pofolgować swoim wyrafinowanym zachciankom. Byka zdobędziemy bez trudu, jeœli damy mu odczuć, że jest wyjątkowy – randka w restauracji, która na ten wieczór czynna jest tylko dla niego będzie strzałem w dziesiątkę! W lecie z kolei idealny okaże się piknik na łonie natury, pod warunkiem jednak, że w koszyczku będziemy mieć butelkę dobrego wina i apetyczne przystawki. Kanapki wykluczone!

Byk chętnie zakończy miło spędzony wieczór w sypialni, o ile będzie ona ładnie urządzona, z dużym, wygodnym łóżkiem i satynową poœcielą. Do uciech cielesnych nie trzeba Byka zbyt długo namawiać, grunt więc w tym, by wieczór spodobał mu się na tyle, że chętnie podąży z nami do domu. Ale uwaga: nawet największe przysmaki nie skłonią Byka do spędzenia nocy z byle kim. Wbrew pozorom, jest to znak stały w uczuciach i nie zdecyduje się na seks na pierwszej randce, jeœli nie poczuje, że ze swoim towarzyszem chce się związać.(...)

Głośœno i tłumnie

Osobę spod znaku BliŸźniąt cechuje ogromny dynamizm i ciekawośœć życia. To typowy przykład człowieka,
którego wszędzie jest pełno, a jego usta rzadko pozostają zamknięte. BliŸźnięta bardzo cenią sobie interesującą rozmowę, ale chętnie wybiorą się również do kina. Chociaż... pewnie się spóŸźnią. Najlepszymi zodiakalnymi
partnerami dla osób spod znaku BliźŸniąt są Barany, Wagi i Wodniki.

Najlepsza randka w oczach BliźŸniąt będzie właœściwie... spotkaniem towarzyskim, w szerszym gronie znajomych.
Chętnie spotka się więc z kilkoma innymi parami, z którymi z przyjemnoœścią będzie dyskutować na wszelkie tematy. Dobrym pomysłem jest także zabranie BliŸźniaka do kina, a póŸźniej na spacer po mieœście. Jeœli koniecznie marzy Ci się wieczór tylko we dwoje, nie uciekaj od cywilizacji. Gwarna knajpka lub starówka w centrum miasta to dobre miejsce, w którym osoba spod znaku BliŸźniąt nie będzie się nudzić. Ważne jest jednak, żeby przygotować ciekawe tematy do rozmowy. Nic nie wprawi BliŸźniaka w lepszy nastrój, niż możliwoœść porządnego wygadania się.(...)

Jeœli randka była udana, a nasz BliŸźniak został przez nas zaciekawiony intelektualnie, możemy liczyć na upojny wieczór. Nic tak nie rozbudza zmysłów osoby spod tego znaku, jak satysfakcjonująca rozmowa.
Walentynkowy horoskop Anny Kempisty (wróżka, blogerka ):kobieta spod tego znaku tego dnia postawi na luksus. Randka musi być wyjątkowa. Nie wykluczone, że pożąda seksu w podróży. On-BliŸźniak marzy o lecie i zbliżeniu na łonie natury.

Klasycznie i romantycznie

Raki nie lubią szybkiego życia, aktywnego wypoczynku czy spontaniczności. Cenią sobie ciszę, spokój,
czułoœść i dobrą kuchnię. Ich wrażliwoœść i nieœśmiałoœść najlepiej docenią osoby spod znaku Wagi, Skorpiona i Ryb.

Choć może się to wydawać banalne, idealną randką w oczach Raka jest po prostu przesycona romantyzmem,
własnoręcznie przyrządzona przez partnera kolacja przy œświetle œwiec. Dobrze, gdyby rzeczone œwiece emanowały
subtelnym, kwiatowym zapachem, a na talerzu znalazły się potrawy bazujące na którymœ afrodyzjaku (np. banany, czekolada, truskawki, szampan). Dla Raka niezwykle istotna jest oprawa, ale i piękno chwili – ważne jest,
aby zakochanej parze nikt nie przeszkadzał, a wieczór upłynął na głębokim patrzeniu
sobie w oczy, dyskretnych, czułych gestach i pełnej komplementów rozmowie.

Raka niełatwo jest zdobyć, toteż na pewno nie można liczyć na konsumowanie związku już po pierwszej randce.
Osoba spod tego znaku potrzebuje podpartych czynami zapewnień o dozgonnej miłoœci i czasu, by w te obietnice uwierzyć. W sypialni doceni z kolei romantyczną aurę i czułoœść. W zasadzie największą radoœść sprawią mu pocałunki i delikatne pieszczoty, na których spokojnie może poprzestać. (...)

Luksusowa adoracja

Lew ceni sobie przymioty materialne – drogą biżuterię, eleganckie ciuchy, szykowne wnętrza.
Jednoczeœśnie niezmiernie ważne jest dla niego, by pozostawać w centrum uwagi i być nieustannie komplementowanym. Dzięki tym przymiotom dobrze czuje się z Baranem, Strzelcem i Skorpionem.

Osoba spod znaku Lwa doskonale poczuje się na randce podobnej do tej, która ucieszy także Byka. Ucieszy się więc niezmiernie, jeœli zaprowadzi się ją do interesującej restauracji lub kawiarni. Nietuzinkowe wnętrze w meksykańskim, japońskim czy afrykańskim stylu na pewno sprawi, że poczuje się jak ryba w wodzie. Lew chętnie napije się czegoœ wykwintnego, jeœli zaœ chodzi o jedzenie, to raczej tylko skubnie coœ symbolicznie. Bardziej niż zaspokajaniem głodu będzie się bowiem interesować tym, co partner ma do powiedzenia. A na pewno musi to być coœ na temat rzeczonego Lwa, koniecznie w superlatywach! Nic nie działa na tego przedstawiciela zodiaku lepiej, niż bycie w centrum uwagi i niekończące się pochwały jego wyglądu, inteligencji, zalet i talentów.

Adorowany Lew chętnie skonsumuje przyjemną randkę, ale musi czuć, że to on jest zdobywcą. Zakazane są wszelkie próby wywoływania w nim zazdroœści – mogą go jedynie do nas zniechęcić. W sypialni Lew przejmuje inicjatywę i należy mu na to pozwolić. Chyba, że akurat testuje pomysłowoœć partnera – wtedy trzeba go całkowicie zdominować. Miłoœść jak w staroœświeckich romansach to właśœnie to, co Rak lubi najbardziej. Paniom spod znaku Lwa miła będzie atmosfera randki podszyta adrenaliną. On-Lew tego dnia będzie chciał być zdobywcą.

Kameralnie, ale z pieprzem

Osoba spod znaku Panny ceni sobie romantyczną scenerię, długie rozmowy, ale i spontaniczne szaleństwo.
Chętnie wybierze się na randkę w odosobniony plener, gdzie będzie mogła krzyczeć, biegać lub tarzać się w œśniegu. Specyficzny charakter Panny należycie doceni Koziorożec, Byk i Strzelec.


Randkowe wymagania osoby spod znaku Panny zaspokoić możemy stawiając na kameralnoœść. Możemy zabrać ją na szczyt okolicznego wzgórza, albo wynająć mały domek w górach. W lecie œświetnie sprawdzi się spacer po wyludnionej polanie, ale też galop przez las na końskim grzbiecie. Grunt, żeby otaczała nas otwarta przestrzeń i nie brakowało nam tematów do rozmowy oraz pomysłów na szalone zabawy we dwoje.

Panna, pomimo tego, że droga do jej sypialni jest raczej długa, bardzo sobie ceni spontaniczne pieszczoty na łonie przyrody. Zima nie jest może najlepszym momentem na tego typu przygody, ale w lecie warto zabrać Pannę między łany pszenicy czy na szczyt stogu siana. Póki jednak jest jeszcze chłodno, lepszym pomysłem będzie jednak wyprawa do sypialni. A tam dobrze jest Pannę oœmielić. Może wspólnie wypitą, magiczną herbatkę? (...)

Podryw kontrolowany

Osoba spod znaku Wagi to prawdziwy esteta – lubi piękne wnętrza i miłych dla oka ludzi. Ceni sobie dobre jedzenie i szczere rozmowy, choć jej wrodzoną nieœśmiałośœć dobrze jest osłabić lampką wina. Idealnymi partnerami dla Wag są BliŸżnięta, Raki i Wodniki.

Zapraszając Wagę na randkę musimy przede wszystkim dopiąć wszystko na ostatni guzik. Osoba spod tego znaku nie lubi, kiedy partner jest niezdecydowany, albo, co gorsza, niepunktualny. Miejscem spotkania może być nietuzinkowa restauracja, ale i na przykład ciekawa wystawa fotograficzna czy sztuka teatralna, bo Waga to w gruncie rzeczy artystyczna dusza. Kluczowymi kwestiami, o których trzeba pamiętać, jeœli planuje się oczarować Wagę jest schludny, elegancki wygląd i dużo tematów do rozmów w zanadrzu. Osoba spod tego znaku to doskonały słuchacz, o ile tylko partner jest ciekawą, najlepiej nieprzewidywalną osobą. Waga nie stroni też od aktywnych randek – kulig albo wycieczka do stadniny koni również będzie dobrym pomysłem.

Mężczyznę-Wagę do upojnej nocy zachęci wyszukana bielizna partnerki, kobietę-Wagę z kolei w romantyczny nastrój wprawi klimatyczna sypialnia oraz zdecydowany, przejmujący inicjatywę partner. Dla kobiet miłosne igraszki tego dnia będą idealne w pokoju z lustrami. Dzięki temu 14 lutego na długo zapadnie im w pamięć. On-Waga: randka może być nawet w kuchni, byle we dwoje. On postawi na seks spontaniczny.

Aura tajemnicy

Zodiakalny Skorpion to urodzony detektyw, którego pociąga wszystko, co nieznane, nietuzinkowe, niezwykłe. W partnerze, podobnie jak Waga, ceni schludnośœć i zmysłowoœść. Najważniejsza dla Skorpiona jest jednak uczciwośœć i spontanicznośœć – to znak, który nie toleruje nudy. Idealnie będzie się czuć w związku z Bykiem, Rakiem lub Lwem.

Randka ze Skorpionem powinna się odbyć w ciekawej scenerii. Osobę spod tego znaku na pewno zainteresuje
wycieczka do nietypowego muzeum (a mamy w czym wybierać! W Rzeszowie znajduje się muzeum dobranocek,
w Kielcach zabawek, a w Warszawie... erotyki ). Skorpion nie obrazi się też, jeœli zabierzemy go do restauracji,
ale nie byle jakiej. Oryginalny wystrój i ciekawe jedzenie to podstawa. Wrażliwe zmysły Skorpiona oraz jego
zamiłowanie do niezwykłoœści do czerwonoœci wyostrzy np. warszawska restauracja, w której je się w całkowitych
ciemnoœciach.

W sypialni Skorpion jest dyskretny, ale bardzo zmysłowy. Ciężko będzie nakłonić go do zabawy przy zaœświeconym œświetle lub sąsiadach za œciasną. Interesująca randka zakończy się bardzo przyjemnie, jeœli zapewnimy osobie spod znaku Skorpiona komfortowe warunki.(...) Ona ma fantazje erotyczne, ale jej nieœmiałośœć ją blokuje. To partner musi odgadnąć tego dnia, polegając na swojej empatii i wyczuciu sytuacji, czego pragnie partnerka w miłosnym zbliżeniu. On-Skorpion będzie dziœś wolał raczej „na leniuszka”. To partnerka ma przejšć całš inwencję twórczą w łóżku.

Szaleństwo chwili

Strzelec to osoba kochliwa, spontaniczna i głodna nowych wrażeń. Uwielbia podróże, zwłaszcza w nieznane,
najchętniej z osobami nieprzewidywalnymi, ale podzielającymi jego zainteresowania. Takie potrzeby zaspokoić
mogą Baran, Lew oraz Panna.

Planując idealną randkę dla Strzelca dobrze jest wiedzieć, co go interesuje – wtedy ustrzeżemy się przed
całkowitą klęską, szczególnie, że takie planowanie powinniœmy robić na dużą skalę. Może kilkuosobowa wycieczka
po polskich opuszczonych miejscach? Seans akupresury? Nietuzinkowy happening? Możliwoœści jest wiele, trzeba tylko najpierw wybadać, która dziedzina „nieznanego” najbardziej pociąga naszego Strzelca.

Zasada „carpe diem”, którą Strzelec kieruje się w życiu sprzyja płomiennemu zakończeniu udanej randki. W zasadzie, jeœli tylko osoba spod tego znaku uzna, że wzbudzamy jego zainteresowanie, sama zaprowadzi nas w dogodne, ale niekoniecznie wygodne miejsce. Garaż, tylne siedzenie samochodu albo romantyczny plener to miejsca, w których Strzelec chętnie odda się zapomnieniu.(...) Ona-Strzelec lubi subtelny dotyk, seks ze smakiem. On-Strzelec postawi na szaloną zabawę, ale musi pamiętać, ze ona nie lubi facetów w skarpetkach.

Z zegarkiem w ręku

Koziorożec to osoba żyjąca według grafiku, bardzo praktyczna i ceniąca sobie swój czas.
Nie będzie tolerować spóŸźnień, a najbardziej spełniona poczuje się wtedy, kiedy nawet dzień wolny
od pracy spędzi na robieniu czegoœ, co ją rozwija. W gusta Koziorożca najlepiej trafiają osoby spod znaku Panny, Byka i Wodnika.

Randka z Koziorożcem musi być dopięta na ostatni guzik, a urządzający ją partner obowiązkowo zdecydowany w każdej kwestii. Osobę spod tego znaku można łatwo do siebie zniechęcić pytaniami w stylu: „to co teraz robimy”? Żeby zaskarbić sobie przychylnoœść wyniosłego Koziorożca dobrze jest znać jego zainteresowania i pod ich kątem planować wieczór. Jakie by one jednak nie były, zawsze jest jakaœ uniwersalna rada: osoby spod tego znaku kochają zimę i widok śœniegu. Wypad w góry albo nad przyprószone śœniegiem morze na pewno spotka się z uznaniem ze strony Koziorożca.

Osoba spod tego znaku nie lubi inwestować w niewypał, dlatego zanim przejdzie do sypialni, dobrze przeanalizuje potencjalnego partnera pod kątem zysków i strat. Jeœli test przejdziemy pomyśœlnie, czeka nas jeszcze długa droga do konsumpcji związku. Kiedy w końcu oczekiwany moment nastąpi, będziemy zaskoczeni – Koziorożec w sypialni w niczym nie przypomina Koziorożca w życiu codziennym. Ona trafi na partnera, który ostatnio oglądał dużo filmów erotycznych. Spełnią się więc jej marzenia. Dla niej to będzie jak Szał Uniesień Podkowińskiego. On-Koziorożec zaproponuje w miłosnych igraszkach przebieranki, scenki rodzajowe.

Podróż w nieznane

Wodnik jest mistrzem kamuflażu. Sprawia wrażenie osoby cichej i spokojnej, podczas gdy siedzi w nim żądne przygód dziecko. Uwielbia niespodzianki, spontaniczne wyjœcia i niezwykłe miejsca, co bez trudu zapewniają mu osoby spod znaku BliŸźniąt, Wagi i Koziorożca.

Osobę spod znaku Wodnika najlepiej jest zaskoczyć wyborem miejsca spotkania – musi to być coœ naprawdę niezwykłego. Wodnik ochoczo przystanie na propozycję wyprawy do Czarnobyla czy na zamek hrabiego Draculi w Transylwanii. Najlepiej autostopem, chociaż szybki motor też zda egzamin. W trakcie takiej podróży ważne jest, żeby Wodnik miał powody do œśmiechu nic nie nastraja go lepiej do partnera niż dobre poczucie humoru.

Osobom spod tego znaku zarzuca się lekkomyśœlne podejœście do uciech cielesnych, a ich potencjalny partner może poczućsię dotknięty, bo Wodnikowi zdarza się znikać bez słowa na kilka dni. Pomimo tego warto zabiegać o względy Wodnika, który czując intelektualną wiꟼ z partnerem w sypialni przeobrazi się w zmysłowego Skorpiona. Ona-Wodnik chciałaby takich miłosnych uniesień, które na długo zapadną w jej pamięci. On-Wodnik odda się jej cały, by partnerka zrobiła z nim co tylko zechce.

Baœśniowy czar

Ryby to znak osoby bardzo wrażliwej i podatnej na zranienia. Co za tym idzie, jest to także wyjątkowy romantyk szukający uczucia jak z bajki. Marzenia te spełnić mogą inne Ryby, Raki oraz niektóre Wagi.

Z wielką wdzięcznoœścią ze strony Ryb spotka się ktoœ, kto zaproponuje im długi spacer w romantycznym miejscu.
Stary zamek w œświetle księżyca, a w lecie łąka usłana kwiatami to miejsce, gdzie osoba spod tego znaku poczuje się najlepiej. Ryba chętnie wybierze się do kameralnej kawiarni z niebanalnym, najlepiej ciut staroœświeckim wystrojem.

W miłosny nastrój osobę spod tego znaku wprawić może przede wszystkim wiꟼ z partnerem i atmosfera przesycona romantyzmem chwili. Najlepiej czują się jednak we własnej sypialni, chociaż z dodatkowymi atrakcjami, jak płomienie œwiec i rozsypane po poœcieli płatki kwiatów.

Autor: Agnieszka Mazur-Puchała
źródło: Onet.pl


Twoja dobra wróżka, tarocistka, tłumacz snów
Anna Kempisty

 
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności