Wróżka Anna

Wróżka Anna Kempisty

Witaj. Nazywam się Anna Kempisty. Jestem wróżką pokoleniową z Warszawy z wieloletnim doświadczeniem.

Stoisz na rozstajnych drogach i nie wiesz, co dalej? Jesteś w kryzysowej sytuacji? Zadzwoń i umów się na SEANS TAROTA.

Ta znana od wieków niezawodna metoda, przepowiadania przyszłości pomoże Ci podjąć korzystne dla Ciebie decyzje. Żeby udzielić jak najwięcej informacji o tym, w jakim miejscu życia jesteś, a gdzie wkrótce będziesz, WRÓŻĘ Z DATY URODZENIA. Jednak godzina urodzin nie jest tak ważna, jak w przypadku astrologii. Łączę ze sobą te dwie metody, gwarantując nieomal stuprocentową pewność.

Postaw tarota już dziś!

KARTY TAROTA powiedzą, jaki LOS jest Ci pisany. Czy mężczyzna, którego obdarowałaś uczuciem jest poważny, czy uda Ci się zostać matką, czy przewidziana inwestycja przyniesie pieniądze albo czy uda Ci się spłacić kredyt hipoteczny? Tarot udzieli Ci również odpowiedzi na pytania dotyczące zdrowia Twojego i Twoich bliskich. Jednym zdaniem: możesz zadać bardzo konkretne pytania.

Jestem WRÓŻKĄ WIELOPOKOLENIOWĄ z wieloletnim doświadczeniem, na dokładkę psychologiem wykształcenia. W mojej pracy nie mieszam jednego z drugim żartuję nawet, że terapia jest dla ludzi cierpliwych, tarot zaś dla szukających łatwiejszych rozwiązań niż zmiana swojego sposobu myślenia obliczona na lata. To dwie różne rzeczy, ale nie muszą się wykluczać. Można skorzystać z jednego i drugiego. Przed laty pewien światowej sławy jasnowidz powiedział mi, że mam ten sam cenny dar, co on – umiejętność jasnowidzenia. Miewam też sny prorocze, które towarzyszą mi od dziecka. Jestem również hojnie obdarzona przez matkę NATURĘ INTUICJĄ, która pomaga mi w pracy. Wielki wpływ na mnie i wybór mojej drogi życiowej miała też moja babcia – zielarka. Chłonęłam od niej wiedzę, która otworzyła mnie na kobiecą mądrość, dzikość i pierwotność, które są w naszych żeńskich genach przekazywane przez nasze przodkinie, żyjące zgodnie z naturą. Uważam, że intuicja może być darem, ale można się jej też nauczyć, w czym staram się pomóc moim klientom przestrzegając przed niebezpieczeństwami, ucząc wsłuchiwać się w siebie i obserwować innych ludzi. Jestem przekonana, że to procentuje, ponieważ moi klienci wracają do mnie po latach, nawet miesiącach, rekomendują swoim znajomym. Szeroko pojęta ezoteryka to dziedzina, w której można się rozwijać całe życie! Dlatego będąc kobietą dojrzałą, łączę doświadczenie z wiedzą i wierzę, że ponad tym wszystkim jest jeszcze los. Przeznaczenie. Czasem szczęśliwy i stabilny związek jest nam pisany dopiero po trzydziestce, czterdziestce, nawet pięćdziesiątce. Z moich obserwacji wynika, że jest to możliwe w każdym wieku! Bywa też, że zasobne życie przychodzi fartem, bez wielkiego wysiłku, mimo iż latami starałeś się bezskutecznie dorobić większych pieniędzy. Na tym właśnie polega los, który zdradzają nam karty tarota. Bywa, że starasz się o coś, walczysz i nic – bo tak Ci pisane, bo czasem wszystko, na co czekasz wydarza się później, przypadkiem, bo właśnie wtedy nadszedł TWÓJ CZAS – masz to wpisane w swoją drogę życia i ja to zobaczę. Innymi słowy – każdy z nas ma swój czas na miłość, sukcesy, dzieci, radości i smutki. Wierzę, że Kosmos ma swój plan na nas. Warto więc zajrzeć w karty i znaleźć pocieszenie, albo przestrogę.

Wśród moich klientów są różne grupy zawodowe: lekarze, prawnicy, kierowcy, biznesmeni, sprzedawcy, nauczyciele, politycy, aktorzy, ludzie mediów. Nie brakuje mi też klientów z za granicy m.in. z: Austrii, Włoch, Anglii, Australii, USA, Hiszpanii, Rosji, ponieważ pracuję też on line i wróżę przez telefon. W moim salonie wróżb w Warszawie odwiedzają mnie również rodacy z odległych miejsc Polski, bo cenią sobie osobisty kontakt ze mną, z czego jestem bardzo dumna.

Tagi: tarot, wróżby, horoskop, wróżenie z kart, postaw tarota, najlepsza wróżka online, dobra wróżka Warszawa, wróżka Warszawa, najlepsza wróżka w Polsce, wróżby na telefon, wróżka online, wróżka na telefon, wróżby z kart tarota,
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności