Wróżby na telefon...postaw tarota...

Wróżby na telefon...postaw tarota...
 

Stoisz na rozstaju dróg? Nie wiesz, jaką decyzję podjąć? Dręczą cię wątpliwości? Zadzwoń i umów się na seans tarota w Warszawie albo skorzystaj z wróżby przez telefon.

Wróżby przez telefon – jak się skontaktować

Dane kontaktowe

Można skontaktować się ze mną nie tylko online, ale także przez telefon:

Wróżby na telefon: 696 410 995
Umówienie seansu tarota w godz. 9:00-22:00

Tel/Fax: 022 618 51 40
Umówienie seansu tarota w godz. 9:00-22:00

E-mail: tarot8@wp.pl
Adres: Małachowskiego 10A/23
Marki k/Warszawy

Adres: Salonik Wróżb
Radzymińska 204
03-674 Warszawa
Serdecznie zapraszam – wróżka Anna Kempisty, wróżby na telefon i online.

Wróżka przez telefon, czyli kim jestem

Nazywam się Anna Kempisty i jestem wróżką pokoleniową z wieloletnim doświadczeniem. We wróżeniu wykorzystuję karty tarota, łącząc je z twoją datą urodzenia. W ten sposób jestem w stanie udzielić ci bardziej szczegółowych informacji – lepiej poznać sytuację i miejsce, w którym aktualnie się w życiu znajdujesz, oraz wyraźniej zrozumieć, co czeka cię w przyszłości.

Wróżenie to nie tylko tarot – miewam także sny prorocze, które towarzyszą mi od dziecka. Jestem również hojnie obdarzona przez matkę naturę intuicją, która pomaga mi w pracy. Wielki wpływ na mnie i wybór mojej drogi życiowej miała też moja babcia – zielarka.

Wróżenie na telefon – dowiedz się, jaki los jest Ci pisany

Karty tarota odkryją, jaki los jest Ci pisany, i odpowiedzą nawet na bardzo szczegółowe pytania. Czy spotkasz miłość? Czy osoba, którą obdarowałaś lub obdarowałeś uczuciem, jest tego warta? Czy uda Ci się zajść w ciążę? Czy inwestycja, którą planujesz, przyniesie zyski? Karty tarota nie boją się konkretnych pytań!

Ale pamiętaj: karty nie dają gotowej recepty na życie. Pokazują, wskazują, dają do myślenia i zmuszają nas do zastanowienia się nad naszym życiem. To od nas koniec końców zależeć będzie, co zrobimy z uzyskaną wiedzą – czy uda nam się wiele zdziałać i przekuć wskazówki kart w dobro.

Tagi: wróżby na telefon, wróżby przez telefon, wróżenie z kart, wróżba na telefon, tarot na telefon,
 
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności